Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joco

    aktív tag

    Pusztán azért írok, mert kezd kicsit herótom lenni attól, hogy mindenkit jellemhibásnak nevelnek a reklámok. Éppen most néztem a legszebb nős topicot, ahol láttam olyan belinkelt lányt, aki szerintem alulról súrolta a 40 kilót. Hála az égnek, egy 16 éves linkelte, úgyhogy megvan az esélye, hogy megjön még az esze, de ez lenne a tendencia, talán nem pörögne ennyire ez a topic. :U
    Korán keltem, úgyhogy nem igazán volt étvágyam ma, úgyhogy ebédre mézes-mustáros csirkét ettem rizzsel, sültkrumplival. Lecsúszott pár gesztenyepürével töltött csokiöntetes palacsinta is azért. Bár a halat is szeretem, azért ez sokkal zamatosabb volt :D A pultos lányt egyébként nem nevezném vékonynak, mégis a legjobb csaj a környéken :R
    Egy nőn legyen mit fogni. Akkor mutasson igazán, ha oldalról nézem, két dimenziós csirkéket kapsz a monitoron is.
    Egy férfi már lehet kicsit más tészta. S ha már így a gyúrás közelébe kerültünk a mozogni kell, ennyi. Gondolom a topic nem a veleszületett anyagcsere betegségek távgyógyítására született, tehát uraim! Irány a telek, szülői ház, lehet fát vágni rengeteg hasznos dologgal elütni az időt! Akinek meg majd 20 év múlva jön rá, hogy erre megérte volna rászánni az időt, az se búsuljon, marad úgyis pár szabad préda, mert képen még lehet, hogy mutat valahogy, de akinek a hátát masszírozzák és a melle habzik, korántsem olyan kelendő :DDD

    Ha már az orvostudomány, meg az etika megöli a természetes kiválasztódást, legalább a józan eszünket használjuk, hogy ne tegyünk rá még egy lapáttal.
    [link] :DDD


    u.i.: kockás hasú nővel max. sakkoznék, de ahhoz meg kevés a mező :P

    [Szerkesztve]

    ''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

Új hozzászólás Aktív témák