Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Luissimo

    veterán

    válasz leslieke #57364 üzenetére

    "Embernek lenni nagy betegség. És gyógyíthatatlan is."
    nemistudom hol olvastam, milyen igaz, bár ezt te nemtudhatod, ugylátom,...

    Nem nekem hiányzik te, hanem ez pont ilyenkor egy gesztusgyakorlás.
    Csak az várhat valamit, aki ad is valamit.
    Van aki a hoteljét ajánlja fel a karanténosoknak, van aki elengedi a hiteltörlesztőt egy időre, van aki internet keretet emel a lakosságnak, ki kisebbet ad, ki nagyobbat.
    Neked nagyonjó, hogy te mindent megtudsz fizetni.
    de ahhoz meg szerencsétlennek be kellene mennie az ügyfélszolgálatra, hogy előfizessen, holott a legnagyobb gondja most a megélhetés és a MINDENKI MARADJON OTTHON igehirdetés.
    Van aki ingyen főz a rászorultaknak, van akibevásárolni segít, van aki a házhozszállításban segít.
    Mintha te nem itt élnél vazze.
    Nem nekem hiányzik, nekem elő van a fizetés sőt a HBO GO-ra is.
    Csak tudod sok embernél, aki nemtud előfizetni és csak a négy fal között ül és érzi, hogy majd az első hónap után be fog kattanni ha ki se mozdulhat, akkor ilyen apróságoknak tudna örülni, kis változatosság kerülne az életébe .
    Ráadásul üzletpolitikailag is lényeges, voltak itt már kódolatlan hétvégék sőt hetek is.
    Hátha 10 emberből 3-4-5 kedvet kap, rákap az ízére és utána elő is fizetne rá.
    Marketing, olyan mint a flanel ing, csak más tartalom és más anyag.
    De ahogyan tapasztalom nemcsak a Digiből hiányzik az empátia, hanem itt is sokakból.

    Szép kis közösség tud összegyűlni, de majd az élet megoldja a természetes kiválasztódással... :DDD
    ésígytovább, hagyjuk, széllelszemben az ismert okokból kifolyólag nem pisilünk és túlságosan fújják itt egyesek a passzátszelet.

Új hozzászólás Aktív témák