Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • subidu

    tag

    3 hete jeleztem, hogy elromlott a 1530-as xps-em, melegedés miatt. Alaplapcserére volt szükség. A gép nem kapcsolt le melegedés miatt. 4 éves volt, garanciális időn túli.

    Miskolcon lakom, az itteni dell partner a Computer Praxis. Hétfőn leadtam, és pénteken visszakaptam (tehát 4 nap múlva) a gépem, kicserélt alaplappal, garanciálisan. Mindez egy ottani szakembernek köszönhető, aki elérte, hogy a már 2x cserélt alaplapomat ismételten kicseréljék, gyártási hibára való tekintettel.

    Amikor a Bp-i szervízben cserélték a lapokat 3-4 hetet kellett várni a cserére. Itt megoldották 3 nap alatt, úgy, hogy a dell küldte az új garanciális alaplapot.

    Kérdeztem, hogy ez hogy lehet, azt mondták, hogy egy ilyen kategóriájú gép folyamatos meghibásodása preztis kérdés a dellnek is, és, hogy az ügyfél elégedett legyen.

    Nagyon hálás vagyok a C.P--nak, hogy ilyen volt a hozzáállásuk a dologhoz.

    Már kezdtem lemondani a dellről. :)

    ThinkPad X230, Dell XPS M1530, NIKON D90, Nikon D750, Nikon 18-105/F3.5-5.6 AF-S DX ED VR, Nikon 35mm/1.8G AF-S DX, Nikon 50mm/1.4G AF-S, Nikon 24-70mm f/2.8E ED VR, Nikon 70-200mm f/4G ED VR

Új hozzászólás Aktív témák