Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz FecoGee #15608 üzenetére

    Én a CV-n, Linkedin-en, blogon stb. kívül nem használom a számomat, mert nem jelenthet erőfölényt. Azért ne merjen nekem ellent mondani valaki mert CCIE vagyok? Azért nézzem le mert ő nem az? Na akkor nagy baj lenne.
    Szoktam tévedni, sok dolgot nem tudok, és ez így van rendjén. Fel szoktam vállalni.

    Nem azért tisztelem az embereket mert CCIE-k vagy CCNA-k hanem amilyen emberek. És nem várom el hogy tiszteljenek mert CCIE vagyok. Tiszteljenek azért ha bizonyítok, ha segítek, ha magyarázok és tiszteljék azt az 1600 órát amit beleraktam. Mert nem hiszek a rövidebb útban. Abban hittem hogy a CCIE a mellékterméke annak hogy egyre jobb szakember vagyok. Nem a cél, a következmény. A tiszteletre rá kell szolgálni. És ez nem egy generált számon múlik.

    szereny velemenyem szerint ez mindenkepp egy jo es tiszteletremelto hozzallas. :K
    en is hasonlo elveket vallok (meg ha a kozelebe sem vagyok az IE-nek :D).

    A CCDE tudomásom szerint az egyetlen vizsga amihez semmi nincs kint.
    erre van amugy magyarazat, h miert? mondjuk, mert ez kb a top/koronaja a Cisco cert hierarchianak? nem ismerem ezeket a magas szintu cert-eket, remelem nem irtam nagy butasagot.

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák