- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Android szakmai topik
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Honor Magic V2 - origami
- Magisk
- Na! Ez egy JÓ utólagos autós fejegység - Minix CP89-HD
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
Új hozzászólás Aktív témák
-
csudri
őstag
Nem tudom milyen erős mágnes van a W-King D8-ban, de a telefon kijelzőjét lekapcsolja, mint az "okostok", ha nem a közepe körül támasztod neki.
-
csudri
őstag
Gondoltam írok egy kis W-King D8 review félét. Két hete nyúzom, főleg autós felhasználásra vettem, de nyúztam már garázsban is barkácsolás közben. Üzemidőt nem mértem, így arról nem tudok nyilatkozni, nem fogom stopperral mérni. A kocsiban van type-C töltő, úgyhogy nem is érdekel.
A hangzással kapcsolatban vegyesek az érzéseim. Electro (pl.: Scooter, Audio, Black Sun Empire, Concord Dawn) rohadt jól szól, a basszust érzem a mellkasomban ha csumára fel van nyomva.
Van rajta EQ gomb, de azt fejeltse el mindenki, attól csak a basszus lesz több, de szétesik a hangzás.
Nálam a másik prió a metál (pl. Slipknot, Rammstein, Powerman 5000, The Showdown), itt viszont nem vagyok elájulva. Eléggé szétesik a hangzás, csak akkor szól igazán jól, ha maga a lemez hibátlanul van keverve. Ha picit is mocskos a dolog, akkor nagyon megbünteti a hangfal, úgyhogy nem szól szépen, de bőven az elmegy kategória.
A szabadtéren való üvöltetés - amire igazából ez való, lásd Oluv videója az erdőben - még elmaradt, úgyhogy egyelőre erről nem tudok nyilatkozni, de műhelyben bőven elvoltam vele.Az árát amúgy maximálisan megérte, amire nekem kellett tökéletesen megfelel. 30k-ért van nagyon jó bluetooth a kocsiban, fej+hangszóró csere nélkül (mindkettő cserés lett volna). A szerkezet amúgy nagyon masszív, nehéz és minőségre jónak tűnnek a műanyag és a gumi alkatrészek is.
ui: A 3 éves kislányom szerint jól szól, de persze a Pál, Kata, Péter nem volt éppen csapágyasra üvöltetve.
-
csudri
őstag
Nekem pedig 10 perce hozta meg a UPS a W-Kinget. Az első reakcióm az volt, amikor kivettem az amazonos dobozból, hogy "aztarohadt, mekkora egy dög", de szerencsére sok votl a hungarocell, így csak simán brutális.
Csak a kislányom gyerekzenéjével teszteltem egy számot, hogy na milyen, elég szép, de a preset EQ-ból nem mindegy melyikkel tolom, mert az egyik nagyon tompa.
Majd írok rendes feedbacket, ha lesz vele több tapasztalat, kösz az ajánlást carl18-nak! -
csudri
őstag
válasz
<Adamsky> #8605 üzenetére
Adott egy több mint 20 éves autó, amiben van egy fejegység, amiből csak csudálatos rádió szól, de az is csak harmatosan. Se USB, se aux, se BT. Alapvetően poscastokat hallgatok telefonról a másik kocsiban vagy zenét Spotifyról, így kell valami, hogy ebben a kocsiban is megoldjam. Vettem bele szépséges BT-s fejet, de úgy szól, mint egy Sokol rádió, nem tudtam rájönni miért, mikor a régi fej elfogathatóan szól, bár hangosan recseg az is. Így jött az ötlet, hogy akkor legyen BT hangfal. Miért olyan levetélt ötlet ez, nem értem.
sky11: carl18 ajánlotta azt a típust a #8600-ban. W-King D8
-
csudri
őstag
válasz
pècsimunkás #8602 üzenetére
Megnéztem pár videót, szimpi ez a D8, Amazonon meg szembe jött valami flash deal, úgyhogy meg is rendeltem, végülis 32k postával. Kíváncsi leszek.
-
csudri
őstag
Hali, köszi a konkrét típusokat, de ahogy látom a W-king es a Dockin inkabb a 45ezres kategoria, legalábbis Alin illetvea docking.de (105juro+10juro posta) oldalon. Ez a W-king amúgy tetszene, de ennyiert nem fér bele.
A Doss nem usb-s, a sajattapos cuccot nem tudom tolteni a kocsiban.
Anker nem "keveske" a 12 wattjaval? -
csudri
őstag
válasz
Makszimusz #8597 üzenetére
Az tiszta sor, hogy usb-s legyen, csak kivancsi vagyok melyik szol elfogadhatóan ennyiert.
-
csudri
őstag
Sziasztok! Visszakeresve a topikban látom, hogy időről-idore felbukkan a milyen hangszórót ajánlanátok autóba kérdés. Mi most ebben a kategoriaban a best buy 30k környékén? Ali is jatszik. Előre is köszi!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Intel Core Ultra 7 265 /// Bontatlan, Teljesen Új // Üzletből, Számlával és Garanciával
- Csere-Beszámítás! Ryzen 9 9950X Processzor!
- Újszerű Gamer Asztali PC Számítógép 2026-ig Garis ASUS H510M-K R2.0 i5 11400F RTX 4060 8GB Dobozába
- Samsung Galaxy Tab A8 (2021) , 3/32 GB,
- Samsung Galaxy S6 Lite (2022) , 4/64 GB ,Wi-fi
- Dell OptiPlex MT/SFF 3040, 3050, 7050, 3060, 3070, 5070, 7060 /WIN 11 - SZÁMLA- GARANCIA
- LG 77G3 - 77" OLED evo - 4K 120Hz 0.1ms - MLA - 2000 Nits - NVIDIA G-Sync - AMD FreeSync - HDMI 2.1
- Csere-Beszámítás! Custom vizes számítógép játékra! I7 12700KF / RTX 3090 / 32GB DDR5 / 1TB SSD
- Csere-Beszámítás! Asus Tuf Gamer laptop! R5 3550H / GTX 1650 / 8GB DDR4 / 500GB SSD
- Bontatlan SteelSeries QcK 3XL egérpad
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest