Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chepavel

    aktív tag

    Sziasztok,

    Mint irtam korabban, jelzem, ha van valami ami szerintem megugorja az instant shift+del parost :)
    Nagylatoval tokeletes, teljesen le vagyok nyugozve, hogy milyen szep, es reszletes kepet kapok az untracked verziokhoz kepest! bar ez gondolom nem ujdonsag azoknak, akik mar elottem is trackert hasznaltak! :))
    A kijarasi tilalom miatt kb kimarad a milky-way szezon eleje, igy otthon probalkozok, nezek a legkonnyebb galaxisok utan. Idokozben beszereztem egy 100-400-as sigmat.
    Ez tegnap este az udvaron keszult, mindossze 2db 1 perces expo, magas ISOval(ennek fenyeben kernem kezelni, allvanygyuru meg nem erkezett meg, igy "remeg" a cucc, orrnehez, igy maradt a magas iso, es az 1 perces expok, amikbol osszeszen ketto lett jo a 11bol, igy inkabb osszecsomagoltam):

    Igazabol latom en is, hogy ehhez meg sok-sok expot kellene gyujteni, hogy jo legyen, amennyire en szeretnem, igy tehat izlelgetem a szavakat, hogy bias, flat, meg tarsai, de posztom fobb mondandoja szerintem talan az lenne, hogy nagyon izgalmas tema lesz ez a fajta fotozas, tullepve az asztrotajkepek vilagan :)

    Szep napot!

    Áj Láv Aggregáth 5.0! ||| Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! ||| https://500px.com/pavelandras

Új hozzászólás Aktív témák