- Karaktere biztos lesz az első Nothing fejhallgatónak
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- One mobilszolgáltatások
- Milyen okostelefont vegyek?
- Magisk
- Google Pixel 9 Pro XL - hét szűk esztendő
- Realme GT Master Edition - mestermunka
- Ilyen lesz a Fairphone 6
- Keretmentesít a Galaxy S25 FE
- Nem lett arányos a fogyókúra
Új hozzászólás Aktív témák
-
radamsky
senior tag
na ja szerintem tervezési hiba van ugyanis pont ott pattan el sok embernél ahol az usb is van
Azaz beteszel egy usb-s egeret, és mondjuk kinyitod a gépet, akkor ott van a legjobban kitéve eröhatásnak, föleg ha az egész ölben van.
Csak tippem, de ugy érzem engem igazol.
találtam egy karcot az uj fedlapon
szörnyű
monjuk nem vészes, nagyitoval néztem át
Matricákat honnan tudnák lopni hozzá?? olyan szép volt , meg ugye a kéztámaszt is kiméltem addig, valamit oda kell ragasztanom ne kopjon el, mig el nem adom a gépet
Ami érdekes volt hogy uj csomagolásban kaptam, veszem ki mondom mi van kékre cserélték a külső fedlapot?? A turot lenejlonozták. Gondolom azért nehogy megkarcolják
csillagos 5-öst érdemelnekEz a garancia intézés le a kalappal. Szivesen hozzászoknák az ilyenekhez
-
radamsky
senior tag
ha nekem irtad akkor van egy rosz hirem
1. kisebb az akksija azaz 1 orával kevesebbet tud mint az én asusom
2. Volt hasonlom, lassabb mint az asus
3. videjokártyája lassabb
4. 1 év garis, arrol nem beszélve nekem kell keresnem a szervizt
5. gyenge a hangszoro kimenete, azaz elég halkacskasoroljam?? volt lenovom
1 előnye van csak hogy van benne ujlenyomatolvasona az hiányzik
-
ML320
senior tag
Tegnap jött vissza egy anno 360e-s Acer 12". Az ESC nem működött...
200e-s kategóriás MSI: kibontjuk, megnyomom a bekapcsolót, semmi. Megint megnyomom, elindul. Másnap hozza vissza az ügyfél, hogy 5-10 nyomogatás után indul.
Ezek mind egyediek, egyik alapján sem mondanék negatívumot egyik gyártóra sem. Viszont előny az Acernél, hogy múlt pénteken ment el, és a következő pénteken visszakaptuk. Egy hét alatt megfordult cseh honból. Az MSI-nél mi is a gari menete? -
tritone
csendes tag
Nekem is gond volt a teleppel, de az ASUS Magyarország a bejelentéstől számított egy héten belül futárral oda-vissza bevizsgáltatta a cseh szervízzel és vissza is küldte új akksival, a töltőnek nem volt baja. Azt azért hozzáteszem, hogy DTR-ről lévén szó a noti töltőről - ahogy általában használom - mindig is tökéletesen működött, elégedett vagyok vele. Ennek ellenére a hiba bosszantott, a hozzállásuk azonban frappáns és elsőosztályú volt: először telefonon próbáltak segítséget nyújtani, majd elmondták, hogyan lehet online beregisztrálni a hibát, intézni tovább az ügyet. Amúgy meg nyugodtan vegyél MSI-t, annak biztosan nem hajlanak furán a billentyűi!
-
Piton
tag
Kivalasztani tenyleg nem tudja, de ha az ASUS Kozpontot hivja, akkor nem magyarban, hanem a cseheknel vagy hol csinaljak meg, ami sokkal jobban dolgozik a tapasztalatok szerint mint az NSE, telefon szam fentebb le van irva mar sokszor... Vagy az ASUS oldalan is megtalalhato...
-
Zanik
addikt
Aha, ez 1 példa, és te ebből általánosítasz az összes Asus notira, hát gratula?! Ráadásul nem a gép ment tönkre, nem a felhasznált anyagok vagy összeszerelés minőségével volt gond, hanem csak egy alkatrész, az aksi - amiből véletlenül is kifoghat bárki egy selejtes darabot - ment tönkre. Mi következik ebből? Az Asus gépek úgy ánblokk szarok. Nem valami megalapozott konklúzió, nem gondolod?
-
ML320
senior tag
Kötözködnék
Mi nem megbizható? Az optikai egység? RAM? HDD? Processzor? Akkumlátor? Egyiket sem az Asus gyártja, és akár ő, akár más felsorolt is belenyúlhat a kakiba...
HP/IBM-ből főleg asztali PC-ket szervizelünk. MSI lapka, Samsung RAM, Seagate HDD, LG optika... A táp és a ház sajátjuk. Az is a legdrágább alkatrészzNem hinném, hogy akármelyik is ezek után spec alkatrézszeket gyártana. 10-90 szabály: A piac 10%-a uralja a piac 90%-át. Mindegyik csak átvesz.
Mellesleg gariztattál már a megbízhatókból valamit is?
A többiben is nagyot csalódott a piac. Meglepődnél, hogy a vevők szerint mennyire nincs már nevük a fenti márkáknak. Illetve vannak a fanatikusok, akik bejönnek, és pl csak Dell!!! Más nem jó. Iszonyatosan változik a piac. -
ML320
senior tag
Na de mennyire megváltoztak az eladási arányok is!!!
Azt ne feledjük, hogy 2006-ban eladtam mondjuk 70 notit, és azt már az év első negyedében felülmúltam. A multik is rengetegen eladnak, és így nem csoda, hogy sok - bár arányait tekintve nem több, a meghibásodás. Fikázni mindent lehet, de vannak nem túl jogos dolgok is. Én spec ugyanúgy megbízom az Asusban, mint ezelőtt.
Toshibát, Acert, FSC-t nagyobb arányban hoznak be. Az ismeretségi körödben amúgy mennyi Dell van pl? -
BluEyes
őstag
"Segítség kéne hogyan tudnék keresni hozzá xps drivert,"
Például:
1. Az .exe végű driverek általában önkicsomagoló tömörítvények. Csomagold ki őket, ha tömörítve vannak, és nézz bele a könyvtárakba. Egy csomó "vistás" driverbe be van pakolva az xp-s,.w2k-s is.
2. Ha másként nem megy, dobj fel egy vistát ideiglenesen, pakold fel a drivereket, aztán az eszközkezelőben nézd meg, hogy egyáltalán mi van a gépedben, gyártó, típus stb. Aztán gúgli, meg asus.com-on olyan típusok keresése, amiben ugyanez az eszköz van, hátha annál kinn van az xp driver.
Jó munkát!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- HP core i5-ös fémházas Folio 9470m kifogástalan állapotban!! AkciÓÓ!
- A legolcsóbb!!! Dell Latitude 6. gen. core i5-ös notebook olcsón!!!! AkciÓÓ!
- Olcsó Laptop! Dell Latitude 7280. I5 7300U / 8GB DDR4 / 256GB SSD
- MSI Thin GF63 12VF 15.6" FHD IPS 5-12450H RTX 4060 16GB 512GB NVMe magyar vbill gar
- Dell Latitude 5400, 14" FHD Touch, I7-8665U CPU, 16GB DDR4, 256GB SSD, W11, 1 év garancia
- Újszerű Apple Macbook Air 13 - M2 - 30 Ciklus - 100% Akkumulátor - 8GB/256GB SSD - MAGYAR - Éjfekete
- Telefon felvásárlás! Samsung Galaxy A15, Samsung Galaxy A25, Samsung Galaxy A35, Samsung Galaxy A55
- Telefon felváráslás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- Kingmax 1x2GB DDR2 800 RAM eladó
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest