- CMF Phone 2 Pro - a százezer forintos kérdés
- iPhone topik
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- 6 év biztonsági támogatást ígér a Motorola
- Fotók, videók mobillal
- Poco F6 5G - Turbó Rudi
- eSIM, a kártyamentes szabadság
-
Mobilarena
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
tvamos #10456 üzenetére
Megnéztem, de nem láttam sehol, amit írtál. Viszont adtál egy nagyon jó ötletet!
A fig.5 alapján, ha a vivőfrekvenciát elhangolom, csökken a vevő érzékenysége. Ha 38kHz helyett mondjuk 26kHz-cel küldöm ki a jelet, a vevő érzékenysége 20% alatt lesz. Jól olvastam a táblázatot?
Ezt nekem pont kapóra jön.
Erre gondoltál egyébként pwm alatt?
Nem avr, wemos d1 minivel szeretném, annak sajnos nem annyira terhelhetők a lábai, asszem 15mA a max. Szerintem az említett uln2003-al fogom meghajtani a ledeket, de csak akkora áramkorlátozó ellenállást fogok használni, hogy a LED ne menjen tönkre, így maximális lesz a hatótáv, és a frekvenciát fogom változtatni, nem az áramerősséget.
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! MSI Z390 i5 9400F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060Super 8GB Corsair Carbide Series 200R 600W
- Lenovo ThinkPad dokkolók: USB-C 40A9/ 40AY/ 40AS/ Thunderbolt 3 40AC/ Hybrid USB-C DisplayLink 40AF
- Kaspersky, McAfee, Norton, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 8GB Rampage SHIVA FSP 650W
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A23/Samsung Galaxy A25/Samsung Galaxy A05s
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest