- Honor 400 Pro - gép a képben
- One mobilszolgáltatások
- Magisk
- iPhone topik
- Poco M3 - felújított állomás
- Honor Magic V2 - origami
- Xiaomi 12T Pro - kétszínű, mint a kétszázas
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Kikapcsolhatja az AirDropot az Apple az EU-ban
- 45 wattos vezeték nélküli töltés jön az új iPhone-ba
Új hozzászólás Aktív témák
-
Navaren
aktív tag
Tök jókat írsz Te is, meg a többiek is, akik reagáltak rá, ennek elélenére ne haragudj, de továbbra is el tudom képzelni, hogy SE valami ilyesmi lesz.
Igen, tényleg nehéz lenne elképzelni, hogy a 16-ot és ezt az SE4-et egymás mellé téve valaki előbbit venné, tényleg Best Buy, de egyrészt volt már olyan, hogy az SE akarva- akaratlanul alávágott másik modellnek fél éven belül (a 12 Mini eladásait biztos, hogy legalább részben kompromittálta anno az SE2 2020 tavaszi bevezetése), másrészt pedig ne felejtsétek el, hogy az i16 konkrétan 1, azaz egy évig releváns a portfólióban (különösen úgy, hogy ha a 17 tényleg ProMotion Display-t is kap, stb), az SE pedig legalább három (alapmodelleket pedig rendszeresen vezetnek ki a piacról egy év után).
Ilyen frissítési ciklus mellett egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy többgenerációs hardveres lemaradással küld a piacra terméket Alma. Az ötletet magában sem, az eddigi mintákat figyelembe véve pedig pláne nem.
És tekintettel arra, hogy - sajnos - ők is, és a piacon mindenki más is érzi, hogy most a következő évek az AI-ról fognak szólni, személy szerint nem tudom elképzelni, hogy anélkül dobnának a piacra telefont - meg abszolút belépő szinten sem.Teljesen egyetértenék Veled és a többiekkel, ha az SE az éves iPhone frissítési ciklus egyike lenne.
De nem az.
De persze ez csak az én véleményem. Simán lehet, hogy Neked/Nektek lesz igazatok. -
Navaren
aktív tag
Miért?
Pont a SoC az, amelyik szerintem nem annyira elképzelhetetlen, tekintettel arra, hogy SE-k mindig friss chip-ekkel jönnek.
SE 2016-ban elején a 2015 szeptemberi 6S chip-jével, 2020-ban a 2019-es 11 Pro chipjével (ez tuti, ilyet vettem karácsonyra valakinek a családban), a 2022 tavaszi SE pedig a 2021-es 13-mas alap iPhoneok A15 Bionic chip-jeit kapták, nem?
Szerintem egy alap A18 nem elrugaszkodott elképzelés.Apple Intelligence is szerintem adott (pláne, hogy az SE megjelenése kb. a szolgáltatás teljes funkcionalitásának elérhetőségével lesz kb. egyidőben, ha lehet hinni az iOS 18 lépcsőzetes update path pletykáinak), ezért a 8GB RAM is köztel biztosra vehező.
A kamera tényleg érdekes kérdés, elismerem, de el tudom ezt is képzelni; most már Almáéknál is van három generációnyi 48MP-es kamerája is (ami ha végeredményeket nézve annyira nem is, azért érdemben is fejlődgetnek azért), nem újból meg kell tervezni (vagy talán legyártani is), hanem kis túlzással levenni a polcról.
-
xhege
veterán
Az igazság valahol a kettő között van. Kész lett az Apple az AI funkciókkal szeptemberig? Nem lett kész. Az nem az EU sara. Ellenben amik elkészülnek majd azok sem lesznek elérhetőek egyelőre ez EU-ban. Ez viszont az EU sara is.
Munkámból kifolyólag sok EU- s intézménnyel dolgozom, látom a bürokráciát közelről. (Ennek ellenére abszolút nem vagyok unió szkeptikus)
Legyünk pozitívak. Úgy tűnik az USA lesz az AI bétatesztelője, és mondjuk az IOS 19-el hozzánk már jobban működő funkciók jönnek el.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Honor 400 Pro - gép a képben
- Proxmox VE
- Személyesen Zuckerberg toborozza a szuperintelligenciát építő AI-csapatot
- OFF TOPIC 44 - Te mondd, hogy offtopic, a te hangod mélyebb!
- TCL LCD és LED TV-k
- Geri Bátyó: B550 szűk keresztmetszet, de mi és miért?
- Elektromos cigaretta 🔞
- Ingatlanos topic!
- Apple MacBook
- Kuponkunyeráló
- További aktív témák...
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 13 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Hibátlan Apple iPhone 15 Pro - Kártyafüggetlen - 128GB Fekete Titán (87% Akku)
- Apple iPhone 14 Pro, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi Redmi 12 Pro 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Csere-Beszámítás! Asus Tuf Gamer laptop! R7 3750H / GTX 1650 / 16GB DDR4 / 500GB SSD
- Akciós Windows 10 pro + Office 2019 professional plus csomag AZONNALI SZÁLLÍTÁS
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T490 - i5-8GEN I 16GB I 256GB SSD I 14" FHD I Cam I W10 I Garancia!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- LG 65B4 - 65" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged