Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz Keeperv85 #5370 üzenetére

    Bizony többre. Múlt héten néztem én is, szintén másé, de nem a 660-as hanem a 630-as cpushoz (8010). Annyira nem ástam bele mert inkább nem vállaltam be. De számok és betűk is vannak a verzióban és nem tudom mit jelentenek. Találtam olyant hogy átnevezett romot felrakták és totál fekete kép hulla lett, valamit mintha magyaráztak volna hogy melyik betűre melyiket ne, meg nem mindegy milyen verzió a crossflash-nél. De azt nem tudom, hogy azért lett tégla mert 8010-re akart 8016-os romot (remekül egyforma verziószámokkal is futnak), vagy mert a 8010-en belül is nagy a különbség. Általában a TW romot akarják felrakni, mert abban van play áruház és talán kevesebb a bloatware benne ha jól vettem ki. De ha beleugrasz akkor úgyis átnézed.

    Ja, bootloader lockolt, de hogy unlock kódot hogy lehet keríteni azt nem tudom, mindenki csak keresi azt is. De ennek már tényleg nem mentem utána, csak a keresések közben jött elő.

    [ Szerkesztve ]

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák