Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szili.tamas1

    senior tag

    No, kezdem a siramaimat :D
    Szoval adott egy lenovo a850, amire nemreg kerult fel a kozkedvelt S127-es row rom, amihez NOBODY forumtarsunk segitett hozza (ezuton is koszonet neki).
    Maga a rom kegyetlen jo, gyors, meg minden ami kell. Vannak azonban anomaliak.
    - van egy ota frissites amit szeretnek leszedni, ezt a telefon belso tarhelyere szedi le, majd recoverybol szeretne telepiteni, ami viszont az sdkartyan keresi (megoldottam azzal hogy megkerestem az update.zip-et, attettem sd-re), miutan megvan a file, nem tudja telepiteni mert valami alairasos baromsagra panaszkodik a cwm.
    - vannak appok a play aruhazban amiket egesz egyszeruen nem tudok telepiteni mert szinten az alairasos baromsagra hivatkozik, meg hogy tavolitsam el az elozo verziot (ami nem is letezik).
    Amivel probalkoztam: wipe cache/dalvik cache, fix permissions, meg a toggle signature blabla.
    Mivel nem hinnem hogy lenovo specifikus a dolog, ezert batorkodtam ide irni, hogy megtudjam, mi okozhat ilyet. Factory resetet (most meg) nem szeretnek, sajna nincs egyszeruen idom ra hogy backupoljam az alkalmazasaimat.

    Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

Új hozzászólás Aktív témák