Hirdetés
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Fotók, videók mobillal
- Yettel topik
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- Samsung Galaxy S21 FE 5G - utóirat
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Mi nincs, grafén akku van: itt a Xiaomi 11T és 11T Pro
- Vivo X300 Pro – messzebbre lát, mint ameddig bírja
-
Mobilarena
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
dethroner
veterán
válasz
HisHis
#57878
üzenetére
(#57879) robit1973 jól írja, én is abban voltam hogy 4GB rom lesz benne, de 8 lett

A sensor bos is a telefon belső memóriájában van, még akkor telepítettem amikor nem volt benne sd kártya. Ma tettem bele ezt a kártyát, csak az igo primo van rajta. Csináltam videót, azt az sd kártyára teszi, szóval gondolom fényképeket is oda mentene. De nem értem programot miért nem enged oda telepíteni.
Utolsó 2 képnél sem cseréltem fel semmit, azt szemlélteti a két kép, hogy a két telefon milyen lehetőségeket enged a különböző telepített alkalmazások esetnén. Feiteng engedi az appot egyik telefon memóriából a másikra tenni, Jiayu pedig telefon memóriából sd kártyára és fordítva. Egyszóval Feiteng nem enged sd kártyára alkalmazás tenni
-
dethroner
veterán
válasz
HisHis
#57859
üzenetére
Biztos hogy nem fordítási hiba. Angolra váltva internal device strorage és phone storage. Azt gyanítom hogy a telefon rom 2 részre van gyárilag osztva, telefon memória 5,44GB és belső tárhely 0,98GB. De csináltam pár képet, hogy jobban érthető legyen. A képeken bal oldalon az említett feiteng és mellette a jiayu. Minden kép ugyanannál a menüpontnál mutatja a lehetőségeket, látszik hogy a két telefon más opciót ajánl fel ha az alkalmazást át szerezném helyezni.
A jiayu hajlandó sd kártyára telepíteni, míg a feiteng nem.
-
motrola
aktív tag
válasz
HisHis
#55685
üzenetére
Ha nem a megfelelő recovery-t indítod el, legfeljebb nem indul a recovery csak a telefon. ( tapasztalat )
A http://www.needrom.com/ oldalon a telefonhoz adott ROM-ok mellett szokott lenni recovery, legfeljebb nem angol, hanem kínai. A tutorial részben vannak leírások kínai recovery menüpontjairól. Azzal is lehet mentést csinálni. A kínai recovery mentését kezeli az angol nyelvű és fordítva is.motrola
-
atv72
tag
válasz
HisHis
#55669
üzenetére
Kedves Mind,
nagyon köszönöm a segítséget! Tényleg komoly a know how, ami összejött és így már nem reménytelen a dolog! SŐt, kezdem sajnálni, hogy már az ebayt is bevontam.
Ezt a részletet nem értem:
"Általában, ha CWM alól, akkor szokták a recovery elérhetőségét is belinkelni.
Ha nem jó recoveryt raksz fel könnyen téglásítható a telefon, ahonnan még szokott lenni visszaút, amihez szokott kelleni a mentés."A recovery-vel tudok backupot csinálni, nem? Ha a recovery felrakásával - amit úgy rakok fel, mint később a romot?: sd-re és újraboot??? - elquródik a telo, akkor honnan lenne backupom?
-
atv72
tag
válasz
HisHis
#55658
üzenetére
Csucsu, HisHIs köszönöm!!! Közben 'youtube a barátod' menet is volt és kb. erre jutottam. Tehát vagy be a recovery menübe és onnan telepítés vagy flashtool-al telepítés. Utóbbi esetén nem kell egyáltalán a recoveryben turkálni? A flashtool le tudja menteni az eredeti OS verziót?
A telefonra csak az N850 romjai jók vagy ez inkább a procitól függ? Érdemes keresgélni vagy nincs nagy különbség a romok között? -
Ed3r_X_
nagyúr
válasz
HisHis
#52346
üzenetére
Flashtool-t nem is használtam, nem írtam felül semmit. MTK Droidtools-szal akartam scattert lementeni, csak factory módba belefagyott, miután újra akartam indítani. Kiszedtem az aksit fél óra után, azóta ez van.
Illetve mintha fa4hu rakott volna CWM-et rá, nem tudom.
Bonyolult ez, de amint olvasgattam, talán betudható annak is, hogy ez az MT6572 új proci, nem túl elterjedt. Tudok várni, míg lesz rá megfelelő tool, csak addig vagy ötször lemerül az aksim. Ugyanis most lehet olyan 35% körül.
Tölteni meg nem tölti szerintem, rádugom töltőre, és bootloopba keveredik. -
HisHis
csendes tag
válasz
HisHis
#52337
üzenetére
Bocs a scatter file nem mondja meg. Mindenképp kell a factory mode és a Droid root n tools progi.
Majd a Blocks Map-nál mutatja a Type oszlopban a fájlrendszert.PS:
Bocsi nem vettem észre a válaszod.Hangerő + le? Nálad az nem factory? Azért próbáld elindítani a Droid toolst hátha felismeri a telefonod adatait.
Ha nem akkor a fel+bekapcs gombbal kellene próbálkozni és a fel+le+bekapccsal is.Nálam pl 8 sor kínai írás látszik ilyenkor
-
Ed3r_X_
nagyúr
válasz
HisHis
#52337
üzenetére
A lementett ROM-ot átkonvertáltattam Flashtool formátumba, csinált egy scattert, az egyezik azzal, amit én kaptam.
A scatterben nincsen ubifs említve.
Factory módban nem indul el, amint úgy indítom, máris bootloop. Recovery van (hangerő le, és power gomb)
Flashtool-t megnézem, hátha..

-
Zeki
nagyúr
válasz
HisHis
#51423
üzenetére
Jaja, pandawill és focalprice ahol most a legolcsóbb a ZTE v967s
Új hozzászólás Aktív témák
- Steam topic
- Témázgatunk, témázgatunk!? ... avagy mutasd az Android homescreened!
- Milyen okostelefont vegyek? OFF topik
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Revolut
- BestBuy topik
- Futás, futópályák
- OLED TV topic
- Rezsicsökkentés, spórolás (fűtés, szigetelés, stb.)
- További aktív témák...
- iPhone 12 Pro 256GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3581, 100% Akksi
- Fachixy FC-100 fejhallgató mikrofonnal / 12 hó jótállás
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro Max 256GB Sierra Blue 1ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3908, 100% Akkumuláto
- BESZÁMÍTÁS! MSI B550M R7 5700X 32GB DDR4 1TB SSD RTX 4070 12GB ZALMAN M4 A-Data 750W
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


Tölteni meg nem tölti szerintem, rádugom töltőre, és bootloopba keveredik.





