Hirdetés
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- One mobilszolgáltatások
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- A Galaxy S27 Pro meglepően nagy akkut kaphat
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
-
33880 - 33801
33880 - 33801 33800 - 33701 33700 - 33601 33600 - 33501 33500 - 33401 33400 - 33301 33300 - 33201 33200 - 33101 33100 - 33001 33000 - 32901 32900 - 32801 32800 - 32701 32700 - 32601 32600 - 32501 32500 - 32401 32400 - 32301 32300 - 32201 32200 - 32101 32100 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-09-09 09:23 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
alasoh
aktív tag
-
slice14
veterán
-
alasoh
aktív tag
Kapott egy kis ráncfelvarrást a Snapmod. Bekerültek új modellek (pl. S25, Pixel 9), valamint sötét módot is kapott. Bár pont a sötétmód nem sokat számít egy ilyen appnál.
Itt a P9-es modell-re húzott HS:
Mostanság nem igazán foglalkoztam új HS szerkesztgetéssel, így ezt csak szemléltetés céljából rakom ide.
Szia!
Megkérdezhetem mi az időjárás widget neve? -
gjoco1
Topikgazda
Kapott egy kis ráncfelvarrást a Snapmod. Bekerültek új modellek (pl. S25, Pixel 9), valamint sötét módot is kapott. Bár pont a sötétmód nem sokat számít egy ilyen appnál.
Itt a P9-es modell-re húzott HS:
Mostanság nem igazán foglalkoztam új HS szerkesztgetéssel, így ezt csak szemléltetés céljából rakom ide.
Nem vagy ezzel egyedül . . . Uborka szezon van nálam is .
Köszi , hogy szóltál !
Ránézek . . .
-
slice14
veterán
Kapott egy kis ráncfelvarrást a Snapmod. Bekerültek új modellek (pl. S25, Pixel 9), valamint sötét módot is kapott. Bár pont a sötétmód nem sokat számít egy ilyen appnál.
Itt a P9-es modell-re húzott HS:
Mostanság nem igazán foglalkoztam új HS szerkesztgetéssel, így ezt csak szemléltetés céljából rakom ide.
-
gjoco1
Topikgazda
-
slice14
veterán
-
mizoli
addikt
-
gjoco1
Topikgazda
Wall csere és hozzá illesztett színek . . .
-
gjoco1
Topikgazda
-
lionshamlet
senior tag
-
mizoli
addikt
-
gjoco1
Topikgazda
Köszi szépen !
Niagara Launcher . . . Nem , még nem próbálkoztam zárképernyővel mókolni .
-
lionshamlet
senior tag
-
gjoco1
Topikgazda
-
gjoco1
Topikgazda
-
alasoh
aktív tag
-
gjoco1
Topikgazda
Ooo a g3, volt nekem is - imadtam az a telefont.
Azt kovetoen lett egy s8+, ami az infinity display miatt szerintem mai napig az egyik legjobban sikerult dizájn a telefonok kozul.
Az s7 edge mellett.Most s21U, s24U fut egymás mellett parhuzamosan.
Mondjuk az s24U kamerarendszer, technika egy s8+ testben, némi hangsulyosabb s7 edge éllel - nálam elso napos vétel lenne.Én is végig mentem az LG soron V30 al bezárolag , majd Samu Note széria 10+ al zárva .
Most 2db S24 U . Ebből az egyik szinte 0 KM es .
Egy S20 Ultra van még talonba és szerintem a kijelzője veri az S24 et simán .
-
lionshamlet
senior tag
Az szuper ha megvan a Nova ma is . Frissülni már nem fog sajnos .
Anno még SSLaunchert és Zoopert használtam , de már nem emlékszem , hogy nagyot harapott volna az akkuból . Az viszont tény , hogy bátran lehet a fentebb említett kombót használni . Nem bántja jobban az akkut , mint az OneUI . Szóval attól nem kell tartanod .
Várjuk a munkád !
Lock Sreenben abban az időben zeon.hu volt ügyes .
De lehet emlékszel . Én is visszamentem az időben most és a mentett cuccaim között többek között ezt szerettem .
A jó öreg LG . . . .
Imádtam .
Ooo a g3, volt nekem is - imadtam az a telefont.
Azt kovetoen lett egy s8+, ami az infinity display miatt szerintem mai napig az egyik legjobban sikerult dizájn a telefonok kozul.
Az s7 edge mellett.Most s21U, s24U fut egymás mellett parhuzamosan.
Mondjuk az s24U kamerarendszer, technika egy s8+ testben, némi hangsulyosabb s7 edge éllel - nálam elso napos vétel lenne. -
gjoco1
Topikgazda
-
Probert75
addikt
-
gjoco1
Topikgazda
-
Probert75
addikt
Az szuper ha megvan a Nova ma is . Frissülni már nem fog sajnos .
Anno még SSLaunchert és Zoopert használtam , de már nem emlékszem , hogy nagyot harapott volna az akkuból . Az viszont tény , hogy bátran lehet a fentebb említett kombót használni . Nem bántja jobban az akkut , mint az OneUI . Szóval attól nem kell tartanod .
Várjuk a munkád !
Lock Sreenben abban az időben zeon.hu volt ügyes .
De lehet emlékszel . Én is visszamentem az időben most és a mentett cuccaim között többek között ezt szerettem .
A jó öreg LG . . . .
Imádtam .
Tegnap, vagy tegnapelőtt frissült a Nova.
-
gjoco1
Topikgazda
-
zeon.hu
nagyúr
Az szuper ha megvan a Nova ma is . Frissülni már nem fog sajnos .
Anno még SSLaunchert és Zoopert használtam , de már nem emlékszem , hogy nagyot harapott volna az akkuból . Az viszont tény , hogy bátran lehet a fentebb említett kombót használni . Nem bántja jobban az akkut , mint az OneUI . Szóval attól nem kell tartanod .
Várjuk a munkád !
Lock Sreenben abban az időben zeon.hu volt ügyes .
De lehet emlékszel . Én is visszamentem az időben most és a mentett cuccaim között többek között ezt szerettem .
A jó öreg LG . . . .
Imádtam .
Jól mondod, "volt".
-
gjoco1
Topikgazda
Ooo, koszi!
Nova launchert még evekkel ezelőtt megvettem, akkor tökjó hogy még mindig használható.
Korábban mar voltam itt, olyan 13 éve
Azóta gőzöm sincs hogy mit fejlődött ez az irányvonal, néhány napja a ytube feldobott egy ultrakirály lockscreent s24U-ra.
Eszembe jutott hogy miert ne cisnaljam meg.
Kozben majd visszaolvasok itt is.A lényeg hogy 13 éve
, ezek az alkalmazások rendkivul meritettek az akksit, de akkor ez mára megoldodott?Az szuper ha megvan a Nova ma is . Frissülni már nem fog sajnos .
Anno még SSLaunchert és Zoopert használtam , de már nem emlékszem , hogy nagyot harapott volna az akkuból . Az viszont tény , hogy bátran lehet a fentebb említett kombót használni . Nem bántja jobban az akkut , mint az OneUI . Szóval attól nem kell tartanod .
Várjuk a munkád !
Lock Sreenben abban az időben zeon.hu volt ügyes .
De lehet emlékszel . Én is visszamentem az időben most és a mentett cuccaim között többek között ezt szerettem .
A jó öreg LG . . . .
Imádtam .
-
lionshamlet
senior tag
Szia !
Jelenleg nekem is S24 U m van és visszalapozva láthatod milyen / ek a kezdőképernyőim .
Zárképernyőt minimalista feketén használom . Megspékelve GoodLock - Lock Star al . Ez tölthető a Store ből a moduljaival együtt .
Plusz kényelmi szempontból használom a Notification light for Samsung [alkalmazást]
Kiválóan szabható .Amúgy a hordozóm a [Nova] Launcher és hozzá ( Jelenleg durva az ára
és leállt a fejlesztése , de szuperül működik azóta is ) a [KWGT] t . Ezt vagy magad készíted el ikonokkal , vagy vannak hozzá [Widget] pakkok . Őket szabadon szerkesztheted saját ízlésed szerint .
Persze ezen kívül van több lehetőség . Pl a [Niagara ] Launcher , ami önmagában is használható , de KWGT vel " kompatibilis " .Az akkumlátort nem használja jobban , mint az UI felület . Sőt .. .

Bármi kérdésed van és kedvet kapsz a témázáshoz gyere és próbálunk segíteni .

Kell sok türelem és persze kitartás . . .Összefoglalót ha megnyitod , van egy kis " gyorstalpaló " .
Ooo, koszi!
Nova launchert még evekkel ezelőtt megvettem, akkor tökjó hogy még mindig használható.
Korábban mar voltam itt, olyan 13 éve
Azóta gőzöm sincs hogy mit fejlődött ez az irányvonal, néhány napja a ytube feldobott egy ultrakirály lockscreent s24U-ra.
Eszembe jutott hogy miert ne cisnaljam meg.
Kozben majd visszaolvasok itt is.A lényeg hogy 13 éve
, ezek az alkalmazások rendkivul meritettek az akksit, de akkor ez mára megoldodott? -
gjoco1
Topikgazda
Sziasztok, s24 ultra.
Milyen homescreent, lockscreent használtok?
Ezekhez milyen launchert, widgeteket.
Aksit mennyire merítik?Szia !
Jelenleg nekem is S24 U m van és visszalapozva láthatod milyen / ek a kezdőképernyőim .
Zárképernyőt minimalista feketén használom . Megspékelve GoodLock - Lock Star al . Ez tölthető a Store ből a moduljaival együtt .
Plusz kényelmi szempontból használom a Notification light for Samsung [alkalmazást]
Kiválóan szabható .Amúgy a hordozóm a [Nova] Launcher és hozzá ( Jelenleg durva az ára
és leállt a fejlesztése , de szuperül működik azóta is ) a [KWGT] t . Ezt vagy magad készíted el ikonokkal , vagy vannak hozzá [Widget] pakkok . Őket szabadon szerkesztheted saját ízlésed szerint .
Persze ezen kívül van több lehetőség . Pl a [Niagara ] Launcher , ami önmagában is használható , de KWGT vel " kompatibilis " .Az akkumlátort nem használja jobban , mint az UI felület . Sőt .. .

Bármi kérdésed van és kedvet kapsz a témázáshoz gyere és próbálunk segíteni .

Kell sok türelem és persze kitartás . . .Összefoglalót ha megnyitod , van egy kis " gyorstalpaló " .
-
lionshamlet
senior tag
Sziasztok, s24 ultra.
Milyen homescreent, lockscreent használtok?
Ezekhez milyen launchert, widgeteket.
Aksit mennyire merítik? -
gjoco1
Topikgazda
Hogy Te mikre ráérsz!
Tök véletlenül futottam bele amúgy .
-
kakukkmarci
senior tag
Besz@rás , mik vannak . . .
Újítgatok fel egy N95 ös telcsit ( Patika - eredeti állapotban jutottam hozzá a gyűjteményembe . Terészetesen teljesen működőképes . . . Akku már púpos kicsinkét , de rendelés alatt van hozzá ) és YT vidókat sasoltam róla , mert valamiért saját wall nem állítható be . Vagyis lehet , de nem tölti ki az alapértelmezett kijelzőt . Na ezt szeretném kiokoskodni . Anno volt ilyen telcsim , de már nem tudom lehet e egyálltalán .
Öcsém , találtam a Saura Old Nokia Launchereket . . . ( Nokia 1280 és még ezen kívül kettő az N95 el együtt )
Figyu :
Minden alkalmazás parancsikont lehet lapozni .
Sőőőőt , össze is lehet csukni .
Ezt fogom használni egy ideig . . . .
Ezek a Nokiák állíthatók be ( talán van még , ha jól emlékszem )
Aki szeretné kipróbálni [link] . . .
Hogy Te mikre ráérsz!
-
gjoco1
Topikgazda
Besz@rás , mik vannak . . .
Újítgatok fel egy N95 ös telcsit ( Patika - eredeti állapotban jutottam hozzá a gyűjteményembe . Terészetesen teljesen működőképes . . . Akku már púpos kicsinkét , de rendelés alatt van hozzá ) és YT vidókat sasoltam róla , mert valamiért saját wall nem állítható be . Vagyis lehet , de nem tölti ki az alapértelmezett kijelzőt . Na ezt szeretném kiokoskodni . Anno volt ilyen telcsim , de már nem tudom lehet e egyálltalán .
Öcsém , találtam a Saura Old Nokia Launchereket . . . ( Nokia 1280 és még ezen kívül kettő az N95 el együtt )
Figyu :
Minden alkalmazás parancsikont lehet lapozni .
Sőőőőt , össze is lehet csukni .
Ezt fogom használni egy ideig . . . .
Ezek a Nokiák állíthatók be ( talán van még , ha jól emlékszem )
Aki szeretné kipróbálni [link] . . .
-
gjoco1
Topikgazda
-
mizoli
addikt
-
slice14
veterán
-
gjoco1
Topikgazda
-
alasoh
aktív tag
-
gjoco1
Topikgazda
-
alasoh
aktív tag
-
slice14
veterán
-
gjoco1
Topikgazda
-
alasoh
aktív tag
-
gjoco1
Topikgazda
-
alasoh
aktív tag
Nagyon el vagyunk csendesedve kedves fórumozók
-
gjoco1
Topikgazda
-
mizoli
addikt
-
gjoco1
Topikgazda
-
mizoli
addikt
-
gjoco1
Topikgazda
-
slice14
veterán
-
gjoco1
Topikgazda
-
mizoli
addikt
-
gjoco1
Topikgazda
-
mizoli
addikt
-
gjoco1
Topikgazda
-
slice14
veterán
-
gjoco1
Topikgazda
-
alasoh
aktív tag
-
gjoco1
Topikgazda
-
mizoli
addikt
Nyugi, nem lesz gond.
-
gjoco1
Topikgazda
Köszi szépen !
Aha . . Eszembe jutott KLWP s időszakomból , hogy egy négyzet / téglalap FX ében bitképet lehet kreálni . Lehet majd kicsit ránézek erre a vonalra . Valahogy most ezt dobta az agyam .
Köszi szépen ! Jövő héten Péntek 13 . (
) - án lefejtik a gipszet ,
-
mizoli
addikt
-
alasoh
aktív tag
-
mizoli
addikt
-
alasoh
aktív tag
-
gjoco1
Topikgazda
-
slice14
veterán
-
gjoco1
Topikgazda
-
alasoh
aktív tag
-
alasoh
aktív tag
-
mizoli
addikt
-
gjoco1
Topikgazda
-
alasoh
aktív tag
-
gjoco1
Topikgazda
Törött - gipszelt kézzel . .
-
-Maci-
addikt
Én anno az S21-nél telibe mappáztam az Edgepanelt, így maraddt öt ikonom a dokk-on. Mondjuk akkor is nova-t használtam. Most Pixel-nél nincs Edge panel, de megoldottam a Nova-val hogy a Dokk 1-es és 3-as laspjára mappáztam a fontosabb app-ok ikonkait tematikusan, a 2-est meg beállítottam alapértelmezetnek. Így van egy egy lapos home-om 3 dokk lappal.
Home a 2-es dokkal:
1-es dokk:
3-as dokk:
Lehet igénytelen a mappa beállítás, de nekem megfelel hogy az ikonok egymáson vannak.
Új hozzászólás Aktív témák
-
33880 - 33801
33880 - 33801 33800 - 33701 33700 - 33601 33600 - 33501 33500 - 33401 33400 - 33301 33300 - 33201 33200 - 33101 33100 - 33001 33000 - 32901 32900 - 32801 32800 - 32701 32700 - 32601 32600 - 32501 32500 - 32401 32400 - 32301 32300 - 32201 32200 - 32101 32100 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Amazon Fire TV stick/box
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Xbox Series X|S
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Projektor topic
- Óvodások homokozója
- Trollok komolyan
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Melyik tápegységet vegyem?
- További aktív témák...
- GAMING PC! Intel i5-12400F / RTX 4060 Ti / 16GB DDR4 / H610 / 512GB NVMe / 650w! BeszámítOK
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 1TB Natural Titanium- 2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5046
- ÚJ 15" Microsoft Surface Laptop 7 X Elite 16GB 1TB
- HP ProBook 650 G5 - i5 8265U, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 i5-1135G7 16GB 512GB FHD+ 1 év teljeskörű garancia
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

Hajrá . . . !
De lehet emlékszel .
és leállt a fejlesztése , de szuperül működik azóta is ) a


