Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gtr323

    tag

    válasz Pikkolo^^ #24 üzenetére

    Szombat (!) reggel 7 órakor jött a futár, egy nem túl bizalomgerjesztő csomaggal. Mintha valami szemeteszsákot betekertek volna egy kis havanna szalaggal. Ezt lehántva még egy buborékfóliás gombóc is volt benne, szintén ragasztószalaggal.
    Ezt is leszedtem, majd épségben előkerült a várva várt A60 doboza.
    Ebben egy vákumformázott műanyagtálca van, benne telefon, töltő, (+EU-dugóval), USB madzag, akksi, 3,5-es füles. Ja, meg garancialevél, használati útmutató, mindezek teljesen kínaiul, egy darab olvasható betű nélkül. Azt hiszem, megleszek én így is.
    Első ránézésre: nagyon szép darab! Az eleje ugye "üvegszerű", a krómhatású keret mögött végig a hátulja teljesen matt hatású (kicsit gumis érzetű) anyag, ami eléggé ujjlenyomatgyűjtő, de nincs vele semmi baj. A lenovo felirat elég pofás lett a hátoldalon. Nem recseg, nem ropog, azért a Lenovo mégsem enged ki sz*rt a kezéből.
    Bekapcsoltam, azóta babrálom. Szépen megy, nem vagyok MHz hajcsár, ha éppen nem úgy folyik a kép rajta, mint egy S II-n, nem esem kétségbe.
    A Market nem támogatja, de ez megint nem tragédia: bármelyik és bárhonnan letölthető alkalmazás megy rajta. Amiért a marketben fizetni kéne, az is. :)
    Vakuja nincs, ez talán elfért volna rajta, de valójában fényképezni fényképezővel kell, a telefonvakut általában zseblámpának szoktam használni.
    A mobilnetet viszont nem tudom rajta beállítani! A pannonos a gsm slotban, a trémobilos a gsm+wcdma helyen, de nem hajlandó a mobilnetwork-öt elindítani.
    Láma kérdés, de fog ez menni egyáltalán rajta? A specifikácóját ismeritek, hátha van ötlet, hogy ez a készülék alkalmas egyáltalán az itteni hálózatokhoz? Wifin boldogul, így még ezzel együtt is kompromisszumot tudok kötni vele: ilyen áron minőségi Dual simes Androidos (ráadásul a gyömbérkenyeres) telefon jelenleg nem nagyon van a palettán.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák