Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz interstate76 #120761 üzenetére

    Gyerekek, nem gondoljátok ezt túl egy kicsit? Miután a Lumia 830 kapható itthon 80e Ft alatt, gondoltam rákérdezek olyanoknál, akik vágják az aktuális kínálatot, nincs-e némileg olcsóbban (40-50 ezer Ft, esetleg + ÁFA áron) androidos alternatíva Kínából. Most is logikusnak látom a kérdést.

    Ebből hogy sikerült eljutni odáig, hogy aki relatíve jó fényképezős mobilt akar venni, az hülye? :W Van fényképezőgépem (szándékosan nem írok típust), de eszem ágában sincs mindenhová magammal cipelni, és bizony egy hétvégi túrázáson (ahová vigyen sok-sok kg túlsúlyt az, aki rá van szorulva) is jól tud jönni, ha a telefonod több, mint használható képeket készít. Nem akarom újratapétázni egy szem, felnagyított telefonos fotóval a Sixtus-kápolnát, de nem is szeretnék elszörnyűlködni, amikor monitoron/TV-n is meglátom a képeket. Azt gondoltam, ez egyfajta axióma, és nem kell szájbarágós magyarázkodásba bocsátkozni egy egyszerű kérdés miatt, de úgy látszik, tévedtem. :U

    Akinek nem inge, ne vegye magára, ill. akik segítő jellegű választ adtak, azoknak nagyon kösz! :)

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Teclast P20S tablet, PS4 játékok (lemezes és digitális, sok exkluzív és playlinkes), Lenovo 40A1 dokkoló

Új hozzászólás Aktív témák