Hirdetés
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- Apple iPhone 12 és 12 Pro duplateszt
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Motorola Edge 70 - többért kevesebbet
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- iPhone topik
- Kis méret, nagy változás a Motorolánál
- Google Pixel topik
- Honor Magic7 Pro - kifinomult, költséges képalkotás
- Apple Watch
-
Mobilarena
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. november
Új hozzászólás Aktív témák
-
mm89
őstag
válasz
NOKA32
#48509
üzenetére
Szia!
Teszteltem a játékokat:
Angry Birds Go:
Természetes röccenésmentesen fut, akkor is amikor több ellenfél van a közelben, ütköznek stb.. A szoftveres billentyűk nem tűnnek el.GT Racing 2:
Best grafikán is akadás nélkül megy ez is. A gombokat pöttyökké alakítja.Oregon Settler:
Grafikai beállítást nem találtam, de ugye ez a játék nem is arról szól. Persze, hogy akadásmentesen fut, jól kezelhető ekkora képernyőn. (bár maga a játék számomra fizikai fájdalmat okozott az 5 perc próba során
dehát ízlések és pofonok
)Próbaképp felraktam a Real Racing 3-at is. Alapból ronda volt a grafika, amit nem is tudtam állítani a játékon belül (
), ezért felraktam hozzá a RR3 Graphics nevű appot. Valamit nem csináltam jól, mert grafikai javulást egyáltalán nem sikerült okoznom vele... Így ronda a játék, persze nem is szaggat 
-
mm89
őstag
válasz
NOKA32
#48509
üzenetére
Holnap megteszem és beszámolok róla!

Moonwolf
A 2012 -es belefér 50 be
EXTREME D. Boltból, garival -
Peat;)
veterán
válasz
NOKA32
#48457
üzenetére
"(Hát nincs egy tablet ami mindent elvisz röccenés mentesen akár legmagasabb beállításon
)" De csak nem android vonalon. Lg-n nálam a RR3 akadt max grafikán (ténylegesen akadt), beach buggy blitz lassú max grafikán, de egy asphalt 8 is be tudott lassulni. Ezek korrigálhatóak a beállítások által, de a jövőt állóság szerintem nincs meg a gépben, végül is már fél éve megjelent lassan és még csak nem is felsőkategóriás a készülék.Nvidia gépéről ITT olvastam, de tökmindegy ha nem szimpatikus + kijelző az adott modellnek kicsi(mondjuk csak a városépítős játékoknál hátrány ez szerintem), nagyobbal nem tudom van-e.
-
Peat;)
veterán
válasz
NOKA32
#48445
üzenetére
Ha fontos a játék én nem ajánlom a G padet sem más full hd felbontású készüléket. Ez a felbontás azért eléggé erőforrásigényes, nálam (LG G pad) vannak programok ahol vissza kellett venni a grafikai beállítást. Én játékra hótziher a legerősebb belső de nem full hd felbontást keresgetném. Szerintem az nvidia tabletje is jobb választás az LG-től játék célra.
-
sagesz93
addikt
válasz
NOKA32
#40516
üzenetére
A nagy felbontás miatt játékra nem igazán lenne alkalmas, szerintem.

Én is gondoltam erre a gépre, mint lehetőség, de ez a chuwi jó választás volt.
csak jó lenne ha megjönne hozzá a többi kiegészítőm is, úgy lenne teljes a kép, hogy menniyre használható. Igaz ez a gép erényeiből nem von majd le semmit. -
-Faceless-
őstag
válasz
NOKA32
#40454
üzenetére
Rendben erre voltam kíváncsi
(ha 4 órát kibír, az bőven elég, azért kérdeztem, mert ha nem, akkor inkább 10000 mAh-s 10 inches játszik)A pontos típus amit néztem, Cube U35GT
Köszi!
-
RufuszX
senior tag
válasz
NOKA32
#40413
üzenetére
Chuwi V88s-t ajánlanám erre a célra.
(esetleg a sima V88-as verzió s nélkül, amiben 2 GB ram van, ha elcsíped esetleg beférhet 40k alá)
7,9-es méret, jó akkuidő (5-6 óra gond nélkül netezéssel) és erős hardver, amivel az összes általad felsorolt játék megy. Csak ajánlani tudom.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- Melyik tápegységet vegyem?
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- Házimozi belépő szinten
- OLED TV topic
- Battlefield 6
- Apple iPhone 12 és 12 Pro duplateszt
- Robotporszívók
- CURVE - "All your cards in one." Minden bankkártyád egyben.
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- További aktív témák...
- Bomba ár! HP Elite X2 1013 G3 - i7-8650U I 16GB I 512SSD I 13" 3K Touch I Cam I W11 I Garancia!
- Újszerű Samsung Galaxy TAB S9 5G 8GB/128GB - TAB S11 5G 12GB/128GB
- IPAD AIR 5 ( M1 )64GB WIFI+CELLULAR (5G ) , KÉK, GARANCIÁVAL, ÜZLETBŐL
- Új Teclast T65 Max tablet pc táblagép 4G 13+ IPS 8/256GB
- IPAD PRO 12.9" 2. GEN 256GB Wifi+CELLULAR, ÜZLETBŐl, GARANCIÁVAl, 27% ÁFÁS
- HATALMAS AKCIÓK! GARANCIA, SZÁMLA - Windows 10 11, Office 2016 2019 2021,2024, vírusírtók, VPN
- Samsung Galaxy S23 / 8/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Xiaomi 14T Pro 5G 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3614, 100% Akkumulátor
- Hp USB-C/Thunderbolt 3 dokkolók: USB-C Universal, G2, G4, G5, Hp Elite/Zbook- Thunderbolt 4 G4
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
dehát ízlések és pofonok
)
), ezért felraktam hozzá a RR3 Graphics nevű appot. Valamit nem csináltam jól, mert grafikai javulást egyáltalán nem sikerült okoznom vele... Így ronda a játék, persze nem is szaggat 
)" De csak nem android vonalon. Lg-n nálam a RR3 akadt max grafikán (ténylegesen akadt), beach buggy blitz lassú max grafikán, de egy asphalt 8 is be tudott lassulni. Ezek korrigálhatóak a beállítások által, de a jövőt állóság szerintem nincs meg a gépben, végül is már fél éve megjelent lassan és még csak nem is felsőkategóriás a készülék.


csak jó lenne ha megjönne hozzá a többi kiegészítőm is, úgy lenne teljes a kép, hogy menniyre használható. Igaz ez a gép erényeiből nem von majd le semmit.
Dr.NX

