Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz gbors #3889 üzenetére

    :)

    egyebkent valtozo, az en kijelzosetupom kb 160k volt es lassan 3-4 eves (nem egyszerre vettem a harom kijelzot).

    a meghajtasa mondjuk mas teszta.

    daveoff: az szep, ha ez tenyleg egy kartyaval fele fogyasztassal a Titan Z / 295x2 hataban lesz, akkor 1350USDert draga lesz, viszont egyben az elso egyGPUs kartya ami eleg 60fpsre stabilan es nyugodtan 4Kra. tehat ugy kb jovo karacsonyra talan eljutunk oda, hogy 4K egy karival olyan 300-500USD korul mar minimalis kompromisszummal kivitelezheto lesz jo eredmenyekkel.

    me gusta.

    HSM: hugomnak G3ja van, karacsonykor taperoltam picit. nem sokon mulott, hogy elfogjon a "kene" erzes:).

    21.5os fHDket hasznalok itthon, az mar kicsit suru (2011ben amikor vettem az elsot akkor 70-80k volt mai aron es ezzel az egyik legolcsobb a celra mar ok eips volt a piacon itt), viszont azota eltellt 4 ev. az meg vicces, hogy a 4K @ 28" kezdett terjedni, de elotte meg a 1080p@27"t eroltettek.

    fHD fole persze jo teljesitmenyhez 290x/980 kell, de pl anno en egy szerm 6950 2GBvel kezdtem eyefinityzni (3840x1024 / 5760x1080). adott esetben le kell menni mediumig a felbontasban, de kompromisszumkepesen nem kell 200ezret kolteni csak a GPUalrendszerre.

    itt pl akciozzak az uj 7850 2GBt 20-25k / darab aron, banyasz7950ek hasznaltan kb szinten ennyiert mennek, olyanbol ketto es amig mukodik a CF (ertsd neha varni kell a kov patchig:D ) addig elfogadhato a teljesitmenyuk 5760ra is.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák