Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chopin42

    őstag

    Üdv újra! Mivel első rendelésem német amazonon, sok kérdés kering a levegőben.
    Júni 21-én rendeltem egy sima aorus (nem xtr) rx 580-at. A zöld csík szépen lépked előre, ami aggaszt: "will dispatch" júli 21 volt, szállítási dátum "expected delivery july 19-31". Mára annyi történt, hogy a "will dispatch" karikába becsúszott a zöld csík, az eltűnt, helyét átvette a "dispatching soon", a szállítási dátum pedig már "csak" "expected delivery july 31".
    Eddig nem is aggódtam.
    Viszont aprón találtam egy hirdetést, ahol ilyen kártyákat árul az eladó, ugyanúgy a német amazonról vette. Írtam neki, 6 hete rendelte (tehát korábban mint én), azóta megjöttek. Amit viszont később rendelt, azok nem jöttek meg, később az amazon törölte (!) a rendelést. :Y
    Az én rendelésem is erre a sorsra fog jutni? Mert akkor kénytelen leszek 100k ért szros gtx 1060-at vadászni :W
    Más: teljes összeg 274,04 euró, euróban fizetek, a számlámon forint van (tehát a bank váltja). Ez kb mennyit fog nekem forintban jelenteni? Otp-s vagyok, ha valaki kiszámolná, megköszönném. :R

    Szakmai kérdések csak a fórumban...

Új hozzászólás Aktív témák