Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ. Ru$y

    félisten

    Korábban kérdeztem itt egy EE végű nyomkövetési számról, hát 1-2 héttel az elméleti feladás után meg is jelent az, hogy információk beérkeztek a csomagról, ergo, csak akkor véglegesítette az eladó a TN-t. Feladva persze ez után lett, holott Aliexpressen lévő tracking rendszer alapján elvileg már tegnap megérkezett az országba, kaptam is róla e-mailt. Ilyenkor mi van? Ő egy másik TN-t adott be a rendszernek, mint amit valójában megjelentetett a rendelésemnél?! Kicsit magas ez még nekem.

    Order date: 2019 06. 22. + "Seller Guarantees: ships out within 3 business days"
    A 3 nap közelében sem volt, nem tudom alin, hogy csinálta azt, hogy mozgott elvileg.

    És akkor pár kép:

    Tudom, nem kell még fosni megjön majd, nem is ezzel van a baj, hanem az elvvel, hogy lehet Ali szerint már az országban, mikor még csak most indult el a feladó országból? Fel sem adta időre?! Valami itt nekem bűzlik, de remélem valaki 2 sorral megnyugtat, hogy Alin ez normális. (Kötve hiszem mondjuk.)

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Új hozzászólás Aktív témák