Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • truba

    tag

    Sziasztok;

    Feljebb már írtam, hogy gondok adódtak a turbómmal, sok olajat fogyasztott, mostanra ez eljutott oda, hogy 150km/2l olaj fogyott. (S40. 2001.), ezért a turbót a múlt héten kiszereltem az autóból.
    Szétszedéskor kiderült, hogy a labirint gyűrűk, ill. a csapágyak teljesen elkoptak, de minden más alkatrész kopási értéke a megengedetten belül van, ezért azokat nem kell cserélni. (nagy szerencsémre, mert nagyon drágák)
    Ezután az ebayről rendeltem egy javító készletet, aminek segítségével sikerült orvosolnom
    a gondot, otthon házilag. A turbókról rengeteg oktató videó található a youtube-on.
    Most a turbó szinte egy újjal egyenértékű, és a javítás némi otthoni mechanikus tisztításból állt,+ 16.000.-ft-ot fizettem. a készletért.

    Ezt a hozzászólást elsősorban a turbós motorú társaknak íróm, ne dőljenek be mindenáron a szakműhelyek árainak. Nekem 130.000.-220.000.Ft-ig adtak árajánlatot, ehhez képest én elég olcsón megúsztam.Mondjuk nekem szerencsém volt, hogy csak ez volt a turbó baja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák