Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roxkex

    senior tag

    Sziasztok !

    Nem tudom mi számít "kezdőnek" nálatok de Én úgy gondolom, hogy ezzel a kérdéssel talán ide fordulhatok ! :)
    Crontabban definiáltam ezt a futtatandót a useremnek.
    */15 06-22 * * * /srv/******/automationScripts/linux/+***.sh
    Ettől azt várnám, hogy az adott .sh script lefut mindennap REGGEL 6(06:00) és ESTE 10(22:00) között 15 percenként. Viszont ami ehelyett történik, hogy jelenleg is le tud futni ez a script (az az este 10 után is (jelenleg 23:40 van..)
    Ennek okára istenért se tudok rájönni.... Maga a script fájlal probléma nincs, mert direktbe manuálisan Én eltudom indítani.

    Illetve definiáltam egy másik futtatandót is egy MÁSIK scripthez a useremnek:
    */5 12-21 * * * /srv/*****/automationScripts/linux/+***--***.sh
    Ettől pedig azt várnám, hogy az adott MÁSIK .sh script lefut mindennap 12:00 és 21:00 között 5 percenként de gondolom mondanom se kell, hogy most se fut le, az az 21:00 után (jelenleg 23:44 van)....

    OS:
    Debian 11, amire ráhúztam egy OpenMediaVaultot (direkt így van csinálva) de GUI ofc nincs.
    A crontabban parancsorból a crontab -u USER -e vel húztam be a fent írtakat, nem az OMV-vel, mert úgy meg főleg nem jó....

    Ha valaki tudna segíteni, hogy esetleg mi lehet itt a gond akkor azért tapsolnék egyet :3
    - Szerintem egy valami linux oldali / tudás oldali hiányosság, nem hiszem, hogy az OMV-vel összefüggne.

    Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

Új hozzászólás Aktív témák