- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Xiaomi 17 - még mindig tart
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Google Pixel Watch 3 - képpontos idő
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Yettel topik
- Apple iPhone 17 - alap
-
Mobilarena
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
samujózsi
senior tag
válasz
Frawly
#29632
üzenetére
De mint azt két alkalommal említettem, maradnék a gnome környezetben. És ezzel a megkötéssel elég szűkösek a lehetőségeim.
A másik probléma, hogy amelyik wm olyan, hogy fel tudja osztani a képernyőt, az tudtommal ezzel egyidejűleg nem teszi lehetővé, hogy a maradék területen hagyományosnak nevezhető ablakozás működjön. Számomra az lenne a poén, hogy az egyik oldalon egy eltakarhatatlan böngésző, a másikon meg terminal, IDE stb.
Régebben (bár lehet, hogy az windows volt) volt rá lehetőség, hogy egyes ablakokat megjelöljünk, hogy azt a többi ne tudja eltakarni, de ez mára a legtöbb helyről kihalt vagy csak én nem találom.
Új hozzászólás Aktív témák
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Milyen TV-t vegyek?
- PlayStation 5
- Google Pixel topik
- A 20. jubileumi Pentium G3258 tesztje
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Nem fut az Intel grafikus vezérlőin az év egyik legjobban várt címe
- BMW topik
- Fejhallgatós találkozó
- Hardcore café
- További aktív témák...
- MSI Thin GF63 - 15,6"FHD 144Hz - i5-12450H - 16GB - 512GB - Win11 - RTX 4050 - Garancia - MAGYAR
- BESZÁMÍTÁS! Acer Nitro 5 AN515-55 FHD notebook - i7 10750H 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1660 Ti 6GB WIN11
- 230 - Lenovo Legion 5 (15IRX10) - Intel Core i7-13650HX, RTX 5060
- Gainward RTX 5080 // Felbontott, új // SZÁMLA // GARANCIA //
- BESZÁMÍTÁS! ASUS TUF GeForce RTX 3080 Ti 12GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

