Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • luigi106

    tag

    válasz barcalaci84 #31233 üzenetére

    Na szóval urak, köszönök minden segítséget. Minden ötlet, jó ötlet, amíg ki nem próbáljuk. Most barcalaci84-é a piros pont. Az segített, hogy leszedtem a kormányt. Egyből látta a pc, addig nem. A fene sem érti ezt. Bár lehet azért volt ez, mert én nem a szettet vettem meg, mert Kozmy hozzászólásai alapján (köszönet érte) nem tartottam igényt a P1-és kormányra a silány kivitelezés (anyaghasználat) miatt, hanem vettem egy McLaren GT3-at, ami elvileg PS4Ready (hogy ez mit takar?) sőt, rendeltem egy limited edition F1-et is. A szett a pedál miatt sem játszott, mert gazdaságosabbnak, és jobban tetszőnek tűnt, ha egyből a V3-at veszem meg. Nem is bántam meg, mert az egy ékszer, ami még jó is. Visszatérve a kormányokhoz, válaszolnék egy hónapokkal ezelőtt feltett kérdésemre, amire sajnos csak bizonytalan válaszokat és feltételezéseket kaptam. Persze tudom, hogy mindenkit csak a jó szándék vezetett. A kérdés az volt, hogy a GTS-ben ha a kormányválasztásnál rákattintok a fanatecre (PS4) akkor az alap P1-es kormány gombkiosztása látható. A kérdés pedig az volt, hogyha kormányt cserélek, akkor a programban is változik a kormány? Sajnos nem. Neked kell feltérképezned a helyes gombkiosztást. Remélem tudtam segíteni valakinek aki hasonló dologban gondolkodik. Mégegyszer köszönet mindenkinek, mindenért. :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák