- Samsung Galaxy Watch8 - Classic - Ultra 2025
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Mindenki Z Fold7-et akar
- iPhone topik
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Itt egy pár fotó az iPhone 17 sorozatról
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Yettel topik
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Aktív témák
-
anglergab
addikt
válasz
buca84 #39684 üzenetére
A recovery-t akarja feltenni, egyelőre nem elindítani.
Kelzsoca: a nano text editor megoldható?
(#39689) Try4g4in
A Clockwork Recovery-t szeretnéd fastboot-tal feltenni?
Ha igen, akkor a bootloader (fastboot) mód elindításához 10-15 másodpercig kell nyomva tartani egyszerre a Power + Hangerő fel + MENÜ kombinációt. Figyelj arra, hogy a hangerő gombot jó helyen nyomd. -
OrLiX
tag
válasz
buca84 #31153 üzenetére
Van egy érdekes problémám.
Az AnySoft Keyboard billentyűzetet használom, és nem minden esetben
küldi el az ékezetes betűket. Ugyan azt az üzenetet megírva egyszer ékezettel,
másszor anélkül küldi. (R11_kelzsoca)A párom telóján is jelentkezik ugyanez a probléma. (2.1 T-Mobile, Blade)
Tudtok rá megoldást?
Köszi! -
gordonfreemN
addikt
válasz
buca84 #30448 üzenetére
Hi!
Az R8a az az R8+R8fix? És mit jelent az alábbi mondat, csak hogy nehogy valami balf***ságot csináljakurrent Version r8a No-wipe needed for r7 and r6a fixed edition users
Ja és még mindig keresnék olyan appot ami a bekapcsológomb lenyomására, mikor elmegy alvóba a droid, akkor a mobilnetet megszakítja?
-
lac14548
aktív tag
-
Hohohohóóó..
csendes tag
válasz
buca84 #23892 üzenetére
Sokan szívták már meg a környezetemben az ilyen noname kártyákkal. Sok gyorsan tönkrement, eleve lassabb volt mint ami rá van írva sőt volt pár ami közel sem akkora méretű volt mint aminek árulták (pl 16Gb helyett fél). De párszáz forintért azokat érdemes volt megkockáztatni, mivel voltak köztük jók is. Ezért az árért azonban már többet bukhatsz, mindsem megérje. 1500-al drágábbért már élettartamgarisat kapsz boltban.
De te tudod. Ha rendelsz és egy korrekt eladót találsz jó áruval, akkor feltétlen csinálj neki itt reklámot, szerintem sokak örülnének neki.
Aktív témák
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Milyen TV-t vegyek?
- OLED TV topic
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Robogó, kismotor
- Xbox tulajok OFF topicja
- Linux kezdőknek
- PlayStation 5
- Milyen NAS-t vegyek?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- További aktív témák...
- Akció! Sérült! Corsair Icue 5000X RGB Számítógépház! Olvass leírást!
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- Samsung Galaxy A12 64GB Kártyafüggetlen 1 év Garanciával
- HP Omen 80G8E9 - 27" IPS - UHD 4K - 144Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDR 400 - USB Type-C
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3023, 90% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest