Hirdetés
-
Mobilarena
Üdv minden érdeklődőnek.
Ebben a topicban várok mindenkit, aki zenelejátszót szeretne építeni, összerakni, a magas hanghűség figyelembe vételével.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Patice
Topikgazda
válasz
Mezga Aladár #1392 üzenetére
A laposon előtte már felraktam egy Win8.1-et, annak látta a fájlrendszerét a volumio felületen, de nem indította el a lejátszást.
NAS-t látszólag csatolta, de nem jelent meg a felületen a tartalma, így nem tudtam meghallgatni, mert meg sem szólalt.
"A voyage alapértelmezetten 5 perc után kikapcsolja a video kártyát."
Megerősítem. Kellemetlen volt, amikor félúton a beállítások közben meg kellett etetni a gyereket, aztán a géphez visszatérve se kép, se hang.
Új hozzászólás Aktív témák
- Bomba ár! Dell Latitude 5495 - Ryzen 5 I 16GB I 256SSD I 14" FHD I HDMI I Radeon I Cam I W10 I Gari!
- MacBook, Apple M1 / M2 kompatibilis dokkolók, DisplayLink 4K, USB-C, Type-C
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L380 - i5-8GEN I 16GB I 256SSD I 13,3" FULL HD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
- LG 55B4 - 55" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest