Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    A játék maga tetszik, de kegyetlen optimalizálatlan.

    FXAA bármelyik beállítása megeszi az R7 260x kártyámat reggelire. A TAO vagy mi az már jó, csak azzal meg nem valami szép. A játék megeszik minimum 5GB ramot, de felmegy ez fölé is. Kapcsolgatom a beállításokat, de a kép minősége szerintem nem éri el a 2012-es Xcom szintjét. :Y

    Az meg nálam is van mint kb. mindenkinél, hogy vannak pillanatnyi beakadások, hang/kép szinkronban szétcsúszó átvezető animációk, meg csak simán beakadó átvezetők. Egy kicsit jobb lett a helyzet, mióta lefuttattam a perfectdisk defragját a vinyón, mert a játék fájljai eléggé töredezettek voltak a letöltés után. Ezt javaslom mindenkinek megcsinálni.

    Amúgy eddig túlvágyok az első hónapon meg a következő felén, még nem vesztettem el senkit. Viszont azt látom, hogy eléggé nőpárti a játék. :) Az alap csapat roosterben csak 2 férfi van mindössze, mindenki más nő. Erre az első két megmentett / felszedett emberke is nő. Amazonok... ;]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák