- Red Magic 11 Air – vékony házból süvít a szél
- Csíptetős fülesek csatája – Sony LinkBuds Clip vs. Huawei FreeClip 2
- Mérföldkő a szilárdtest-akkuknál: fontos lépést tett a QuantumScape
- Újabb óriásakku a Honortól: az X80 lehet a következő 10 000 mAh-s modell
- iPhone 18 Pro Max: kis kapacitásbővítés hoz nagy előrelépést üzemidőben
Aktív témák
-
válasz
V.Stryker
#27378
üzenetére
2 évente jönnek az LTS-ek, azok azok a verziók, amelyeket az olyan emberek használják, akiket nem érdekelnek az újdonságok, csak egy stabil és használható rendszert akarnak.
Ezek között pedig fél évente jönnek a kevésbé stabil, de számos újdonságot, nagyobb hardver kompatibilitást nyújtó köztes verziók. Ezekre nem muszáj frissíteni, de persze ha az ember kicsit is haladni akar a korral, na meg persze nem akar hatalmas ugrásokat tenni LTS-ek használatával, hogy aztán jól meglepődjön és idegenkedjen, akkor azért csak érdemes megtenni.
Egyébként volt olyan felvetés is, hogy lehetne Ubuntuból is olyan kiadás mint a Debiannál a Sid. Ez sosem jelent volna meg, állandóan a legfrissebb csomagok kerültek volna bele, és naponta készülhetett volna belőle egy mini telepítő kép. Ezt végül is elvetették, bár én örültem volna neki, hisz magyar vagyok.
Aktív témák
- NFL és amerikai futball topik - Spoiler veszély!
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Iqos cigaretta
- Óra topik
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Eredeti játékok OFF topik
- World of Tanks - OFF topic
- Megárthattak az Intel VGA-terveinek az emelkedő árak
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- További aktív témák...
- Azonnali készpénzes AMD Ryzen 1xxx 2xxx 3xxx 5xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
- ASRock A520M-HVS (3áv gari van rá)+1 TB Kingston NV3 SSD(5áv gari van rá)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- 187 - Lenovo LOQ (15IRX10) - Intel Core i7-13650HX, RTX 5070 (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



