- Szakít a OnePlus és a Hasselblad?
- Nubia Red Magic 10S Pro - újratöltve
- Magisk
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- One mobilszolgáltatások
- iPhone topik
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Kifelé is csukható a Z Flip7?
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
Hirdetés
Köszönjük a sok biztatást, támogatást! Utolsó pillanat a féláras hirdetésfeladásra, előfizetésre!
-
Mobilarena
TRÓNOK HARCA
Új hozzászólás Aktív témák
-
paatrick
őstag
válasz
j0k3r! #21388 üzenetére
Nem kell megmagyaráznom. "Winter is coming" a Stark ház mottója ezer év óta mind ezt mondja, tehát nagy jelentősége nincs.
Mint ahogy szerintem nagyon sokan azt is félreértették hogy itt a NK a főgonosz és arról szólt az egész hogy őt kell legyőzni. Amúgy is a NK összesen volt kb 20 percet képernyőn, milyen fögonosz ez.Szerintem ez a sorozat mindig is arról szólt ami a címe. Trónok Harca. Ki kerül a trónra, milyen utat jár be, háttérben mesterkedések stb. A NK csak egy mellékszál.
-
Csabroncka
addikt
válasz
j0k3r! #21394 üzenetére
idézet a kétféle forgatókönyv utolsó jeleneteiből, vajon melyikre fogadsz?
a verzió:"fenn Északon, a Falon túli örök fagy birodalmában egy Más vágtat a lován egy nagy, bebugyolált pakkal valami szörnyű hely felé. Kiderül, hogy Bran hulláját viszi, akit egy sárkányüveg tőrrel szúrtak halálra még a 2. részben. A Más kiteríti Bran testét egy oltárra, belekezd valami borzalmas rituáléba, aminek a végén Bran kinyitja a szemét – ami pont ugyanolyan olyan kék, mint az Éjkirályé volt..."
b verzió:
"fenn Északon, a Falon túli örök fagy birodalmában a vadak bemennek az erdőbe (kirándulni) " -
Peppo
őstag
válasz
j0k3r! #21350 üzenetére
Nem is figyeltem, hogy a későbbi jelenetekben volt-e hó, vagy csak direkt arra az egyre tartogatták. Nem lepne meg az utóbbi. Bran? Hát, valamit kellett vele csinálni. Ha már az nem derült ki, mi is volt az ügye a jegesemberrel, meg még egy csomó minden, akkor jó lesz királynak. És persze egy éppen az ítéletére váró áruló szavára. Na mindegy, lehetne sorolni hosszan ennek az évadnak a baromságait. Az utolsó rész 4,7 ponton áll. Ez kb. egy vasárnap délutáni műsorsávban futó olcsó akciósorozat egy kevésbé érdekes részének jellemző pontszáma. És megy lejjebb is, reggel még 5 fölött volt. Korábbi évadokban a sorozatnak nem volt 8 pont alatti része.
Ebben persze biztos benne vannak a mérges Daenerys fan klub tagok is (meg még sokan indulatból szavaznak), de ha végiggondolom ezt az évadot, kb. ez a reális értékelés. Mert a technikai része, a jelmezek, díszletek, a látvány és a színészek munkája szerintem kiváló volt, olyan, amit tévében nem nagyon látni, de a történet akkora nulla, hogy hangosan röhögtem volna, ha ezt valaki egy jó hónappal ezelőtt mondja nekem. Gyalázat, hova süllyesztették ezt a sorozatot. Nem is emlékszem még ekkora visszaesésre más sorozatból.(#21351) whitezo88
Az még lehetett is volna egy fordulat, bár semmi nem utalt rá korábban. De legalább ütött volna. -
k-adi
nagyúr
válasz
j0k3r! #20458 üzenetére
mivel már csak pár rész van hátra, sőt alig valami ezért gyorsan ki kell forgatni az ő karakterét is
amúgy meg úgy tudtam, hogy Missandei nem is tud úszni, így csónak ide-vagy oda,
neki már ott mennie kellett volna..... ja és amúgy Missandei
beáldozása a legkisebb karakter, neki már eddig se volt sok szerepe, 0 tolmácsolási feladata volt eddig is az évadban -
Aventador91
őstag
válasz
j0k3r! #20460 üzenetére
ha a partrajutást mutogatják fél órában (kevesebb idővel nem lehet megmutatni hogy a vízből kiúsznak stb) akkor az lenne a baj hogy húzzák az időt
az a gond hogy itt a topikban a megmondók igényei ütik egymást
eleve ez a kevés főszereplő hal meg, régen nem így volt. de, így volt, évadonként egy főszereplő halt meg általában a vörös nászon kívül. ezek is az utolsó 1-2 részben.
-
Pitterix
őstag
válasz
j0k3r! #20390 üzenetére
Mint már írtam, szerettem a könyveket és a sorozatot is, de megpróbálom élvezni azt, amit kapok.
Miután elolvastam az összes könyvet, utána néztük a sorozatot. Arra nem emlékszem, melyik évad végére végeztem-ünk a könyvekkel, utána a sorozatot nagyon gyengének találtam. De néztük tovább és egyre jobban tetszett. Más volt és egy idő után nem volt baj, sőt talán még örültem is neki, hogy más-másik vonalon viszik tovább (nem tudom, jól és érthetően fejezem e ki magam....). Ha annyira akartam volna, akkor beleköthettem volna ebbe-abba, de ez egy film, sorozat, amit szórakoztatásra (és nem mellesleg haszonszerzésért) csináltak.
Nálam elérte a célját és ha később meglesznek a könyvek (amit nagyon remélek), nem hiszem, hogy nagyon hasonlítgatni fogom, vagy, hogy miért nem így csinálták meg a filmet, vagy a könyv miért nem olyan lett, mint a sorozat.
Remélem, azért nem gázoltam senki lelkivilágába. -
oba
addikt
válasz
j0k3r! #20390 üzenetére
Nekem is pont ez az érzésem. Én úgy voltam vele, hogy nézem, mert tetszik, annak ellenére hogy "HBO -san" hatásvadász sokszor. De nem ültem fel a hypevonatra, nem lettem elvakult fan. De elismerem, hogy jó sorozat, jó az alapanyag, tetszik az egész GoT univerzum, főleg a "mitológiai" dolgok, mint jégzombik, sárkányok, Arya és Brann karaktere és ami mögöttük van...stb. Pont ezért bosszant, hogy ennyire elszarják a végét. Kb. olyan mint ha elfogyott volna minden kreatív ötlet és türelem, pénz... gyorsan lezavarják az egészet az sem baj ha logikátlan és gyengén megírt az egész. Na mindegy... most már azért végig nézzük. Bár tényleg nem rágom le a körmöm amiatt hogy ki fog ülni a Vastrónon...
-
Valty
aktív tag
válasz
j0k3r! #20097 üzenetére
Daenerys látomása alapján a NK történetnek szerintem még nincs vége
Új hozzászólás Aktív témák
- AKCIÓ! Lenovo Legion Slim 5 Gamer notebook - R7 7435HS 16GB RAM 1TB SSD RTX 4070 8GB GDDR6 WIN11
- Gamer PC- Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 12400F / RTX 3070 8GB / 32GB DDR4 / 500GB SSD+ 2TB HDD
- Motorola E40 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! Honor 400 Lite, Honor 400, Honor 400 Pro
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2048, 96% Akksi
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest