Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz Parci #32 üzenetére

    A rovar lehet némileg probléma, bár nálunk azért termeszek nincsnek amik tényleg elhordják a házat. Szú és egyéb van, de eleve csak kezelt, vegyszerben fürdetett tartószerkezetet lehet beépíteni, ez előírás. Esetleg van még az acélvázas szerkezet, ami nem konténerváz, hanem rendes acélváz. Azt nem kezdi ki a rovar, és kb. összecsavarozzák 2 nap alatt (épült itt egy ilyen, nézegettem anno mikor csinálták). Ha már áll a váz, ugyanúgy szendvicseled magadnak, ahogy akarod.

    A készházat utólag nem tudom, hogyan lehet tuningolni, de tény, hogy baromi gyors és egyszerű. Egy utcával felettünk épült egy, éppen a napokban. 1 nap alatt idehozták a kész falakat, pedig nem volt egyszerű dolguk itt a hegyen, fostam is, hogy beköszön az egyik teherautó. Reggeltől-estig jöttek és hoztáka paneleket, de érted..1 nap! Eddig csak videón láttam ilyet, élőben brutál, ahogy egy komplett kész falat hoznak ablakokkal, becsövezve, mindennel. El is akarok menni a hétvégén megnézni, hogy az összelegózása hogyan áll.
    Azt viszont tudom, hogy van mód a panelek vastagságát és a felhasznált szigetelés típusát a megrendeléskor kiválasztani. Nem minden gyártó kínál ilyet, de létezik.

    Továbbá van még olyan, hogy kerámiaház. Ha jól emlékszem, itt vannak Szentendrén.

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák