Hirdetés
-
Mobilarena
TCL LCD és LED TV topic téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
ρσгτσ
addikt
Digi-Voda (One) speciális eset. Ott én sem hiszem, hogy bármi probléma lenne később. De nyilván én sem tudom előre megmondani.
Hogy többieknél mennyire lesz probléma, azt szintén nem tudom. Jelenleg elég kontrollálatlan módon működik ez az egész regisztráció. Olyan kereskedőnél is visszaigazolják, akinél nem volt promóció. Mintha a feltöltött számlát nem néznék, csak amit kitöltesz az oldalon. Valószínű így is van...vagy többnyire így megy.
Szerintem ha valaki mondjuk 4 év múlva odamegy a visszaigazolással, és mellé lobogtat például egy Euronics számlát, akkor el fogják utasítani.
-
naja
aktív tag
Azt elfelejtettem megírni, hogy a Diginél vásároltuk a TV-t, amihez 2 hónap után megjött az 5 év gari. Úgy hogy a javaslatotokra Voda-t állítottam be a kérdőíven.
Tehát a november elején Digis vásárlású, de Voda álnéven indított reg., januárban lett visszaigazolva, amikor már One név alatt megy a szolgáltatás.
Szerintem nyilván azzal nem foglalkoztak, hogy mi áll a számlán, csak a dátum és a készülék sorszám legyen rendben. Ha szervizelés lesz, akkor meg aztán már tényleg nem hinném, hogy valaki azt akarja feszegetni, hogy melyik szolgáltatót hogy hívták anno. Bár ezt csak gondolom vagy inkább remélem.
Van érvényes TCL-es garijegy, gari kóddal, meg nyilatkozatról a meghosszabbítás tényéről. Gondolom ez a lényeg. -
beach head
senior tag
erre a bal oldali musorlista kesesre en is szeretnek megoldast de nem nagyon talalok. a rcl support meg egy nagy nulla, meg egy email cim sincs amire panaszt lehetne kuldenj, csak egy szerviz telefonszam ahol a nagyokosnak aki felveszi fogalma sincs a dolgokrol. ( meg ha a tv szereleshez ert is)
-
bagarol
tag
A chansort pedig működik. Ha nem akarsz reklámokat, ne loginolj be a googlera.
ADB-n keresztül is fel lehet tenni azt a pár programot.
Button remap, másik launcher, TCL progik letiltása--eltünik az epg!
Nekem sem tetszik, hogy átvált, ezen kívül jó lenne pár csatorna csoport.
Sport, mozi, ism. terjesztő, zene. A régi "buta" LG-m ebből a szempontból jobb volt.
Ja, még rádugtam egy rádiós egeret (nem működött) de meghalt az usb portom.
Újra kellett indítani. -
ρσгτσ
addikt
D az kicsoda? Digi?
Jelöld be Vofafone -ként, úgy regisztráld. Volt akinek már elfogadták. Január 1 -től amúgy is egy cég lesz, de már eleve intézhető Vodafone üzletben Digi szerződés. Szóval van összefonódás.
Majd visszajeleznek, ha gond lenne ezzel.
Szerk.:
Digi amúgy ezt csinálja. Sokszor nincs kitöltve a garancia papír. Van hogy nem is küldenek...Gondolom az email -ben kapott számlával és jótállási kiegészítéssel kérhető valamelyik üzletben. Vagy más módon.
Új hozzászólás Aktív témák
- WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=-
- Proxmox VE
- Assetto Corsa Competizione
- Milyen routert?
- Itt van Elon Musk chat alkalmazása, nem fogod elhinni, mi a neve
- 3D-s gyorsítótárat mindenkinek!
- Diablo IV
- Egyéni arckép 2. lépés: ARCKÉPSZERKESZTŐ
- Építő/felújító topik
- eMAG vélemények - tapasztalatok
- További aktív témák...
- LG 55" 4K UHD AI Smart tv GARANCIÁVAL
- LG 55QNED86T3A / QNED / 55" - 139 cm / 4K UHD / 120Hz / HDR Dolby Vision / FreeSync Premium / VRR
- ÚJ, BONTATLAN Samsung Neo QLED 4K Smart TV-k 2025 - GYÁRTÓI garanciával, AJÁNDÉKKAL
- Sharp 55FN2EA UHD Android LED Smart Televízió, 139cm
- SAMSUNG (QE75QN900B 190CM 8K NEO-Q-LED SMART CSÚCS TV ! AKCIÓ
- Workstation bazár - Lenovo, HP, Dell - számla, 6 hó garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RTX 5060 Ti 16GB GAMER termékbeszámítással
- Dell USB-C dokkolók: (K20A) WD19/ WD19S/ WD19DC + 130W, 180W, 240W töltők
- RAKTÁRKISÖPRÉS! Eladó projektorok!
- BESZÁMÍTÁS! LENOVO LOQ 15IRX9 notebook - i5 13450HX 32GB DDR5 512GB SSD nVidia RTX 4050 6GB WIN11
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Vhiktor

