Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Levente1991

    tag

    Sziasztok!

    November 16. óta egy TCL C725 tévén használom a Plexet. 150/5-ös internetem van, egy TP-Link Archer C6 saját routerrel, 5GHzes wifin keresztül csatlakozik a tévé a hálózathoz. Korábban egy Mi Box 3-ra feltelepített klienssel az egyszerű SD filmektől kezdve a FHD-filmekig mindennel probléma nélkül elboldogult a Plex, azonban ezen a TCL tévén az egyszerű SD-filmek eredeti minőségben történő lejátszásakor is lassú internetkapcsolatra panaszkodik, FHD minőségű filmeknél beletekerni sem tudok, mert folyamatosan tölt, miközben semmi nem történik, illetve előfordul, hogy vibrál a kép, vagy éppenséggel meg is áll, szüneteltetés-indítás után pedig csak a hang halad, a kép állva marad.

    Korábban változatlan beállítások és használat mellett Mi Box 3-on semmi probléma nem volt. Esetleg tapasztalt már valaki ilyet? Feltettem ezt a kérdést a Plex fórumában is, ott ezt a választ kaptam. Igaz lehet, vagy létezik valami beállítás, amiről én eddig nem tudok? El vagyok keseredve, hogy egy 180.000 forintos TV, ami egyébként ezt leszámítva teljesen megfelelne - ennyivel nem bír el... elgondolkodtam a visszaküldésen, bár nem tudom, ennyi idő elteltével visszaveszi-e még az Euronics akkor is, ha netes rendelés volt. :(

Új hozzászólás Aktív témák