Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HREH

    Topikgazda

    Itt vannak az enyémek is, a teljesség igénye nelkül:
    nagyrésze teljesen személyre szabott (részben a Oneplus teló, részben a KLWP miatt), lehet, hogy másnak totál haszontalan, nekem így kényelmes :)

    - szokásos otthoni, egyetemi, melóhelyi profil (helyadatok, ill. Neptun-naptárimport alapján)
    - utcai profil
    - reggel ha kinyomom az ébresztőt, akkor szokásos dolgok (wi-fi, BT be, hangerő felvesz, alvásadatok mutatása, időjárás, ill. hírolvasás)
    - ha headsetet bedugok, akkor poweramp indítása
    - a hívás befejezése gomb középen van, ha leraktam valakit akkor egyből hívott egy másik személyt is a gyorshívó miatt. Ezért csináltam egy profilt, ami hívás után egyből a főképernyőre dob
    - hívásnál automatikusan max fényerő, hogy túző napban is lássam ki hív
    - éjszakai mód, hangerő le, fényerő le, wi-fi, BT ki, DND be
    - adatkeret kijelzése/színezése autonotification-nel adott havi periódus alapján (hónap 14-től következő hónap 13-ig), rányomva mutatja toastban, hogy aznap mennyit haszáltam el, mennyi van még a nap adatkeretből, illetve KLWP-ba dobál át adatokat - erre vagyok a legbüszkébb, rengeteget elp*csöltem vele, mire teljesen összeállt :D
    - redditről lopott profil, ami kijelzi, hogy melyik appot mennyi ideig használtam egy nap
    - ha valaki egy adott szöveg+szám kombinációt küld nekem sms-ben, akkor a helyzetem visszaküldése
    - telefon indításakor klwp-be változók átküldése
    - ha valaki egy előre megadott wifi-vel kapcsolatos szöveget küld nekem, akkor a wifi jelszó automatikus elküldése sms-ben (ha jönnek vendégek hasznos hogy nem kell mindenkinek külön beírni)
    - 15%-os akkuszint alatt notificationt dob, benne egy progressbar és az akku %-os értéke
    - hívás esetén bemondja a hívó fél nevét adott feltételek teljesülése esetén
    - KLWP-val kapcsolatban is van minimum 5-6 profil, ami változókat küld át
    - appok fényerő / képernyő időtúllépés / képernyő elforgatás, immersive mode aktiválása,
    - egyes appok ha mennek (hearthstone, foldersync, honfoglaló, play store), akkor ne kapcsolja le a wifi-t
    - ha valamit vágólapra másolok, akkor toast-ban írja ki, hogy mit másoltam
    - solid explorerbe belépve töröljön 4-5 mappát, ill. fáljokat
    - gugli maps-ba belépve max fényerő, location és immersive mód bekapcsolása
    - mivel kevés a 3 gyári QS kapcsoló, ezért Autonotification-nal csináltam még vagy 15-öt :D
    - lyrics mutatása Autotools webscreenben
    - teljeskörű parkolás, feljön egy scene, amire nyomva 7 parkolási körzet közül, vagy bármiylen másikat beütve tudok választani, sms automatikus küldése, kijelzés értesítésben, hogy mikor indítottam, értesítésre nyomva infók megjelenítése, azt lehúzva és stop gombra nyomva parkolás leállítása
    - hívás közben ha 3 mp-nál több ideig nincs a fülemnél, vagy lerakom a telefon asztalra, akkor kihangosítás
    - oldalsó beúszó fülön legutóbb használt 5 app
    - oneplus alert slider szoftveres kezelése (erre is van vagy 5 profil), hogy ne kelljen mindig kézzel b*szkurálni :D
    - évi 2-3x elmegy a hangom, erre van egy scene, ami állítható hangerővel felolvassa, amit belepötyögök
    - 2-step verification kód ha jön guglitól, OTP-től vagy sony-tól PS4 accounthoz, akkor azokat vágólapra teszi hogy egyből lehessen beilleszteni

    az alábbiak vagy nem mennek mostanában, vagy csak tervben van az elkészítésük/WIP-ben vannak :D
    - 5 sikertelen bejelentkezési minta rajzolása után automatikusan rezgés, fényerő minimumra, csinál 5 képet az előlapi kamérával 5 mp eltéréssel, mobilnet be, és a képeket elküldi e-mailben, ahogy az aktuális helyzetemet is
    - vészhelyzet mód, ha valaki adott tartalmú sms-t küld, akkor lezár minden appot
    - teljes funcionalitású autós mód klwp-vel (átváltja a KLWP-s háttéret, a fentebb említett parkolásos scene-re külön gomb, illetve gyorshívók)
    - este wifin automatikusan synceljen a nas-ra
    - google play-ben appok automatikus frissítése
    - bekapcs gomb kímélése gyanánt reboot lehetőségek timeout-tal scene mutatásával (pl. recovery, bootloader)
    - adott ujjlenyomatra, adott app elindítása, vagy bármi más amit megadok
    - humble bundle-ról lekéri a havi játékok listáját
    - logolja a töltést, majd amikor lehúzom, updatel egy .csv fájlt, amit pedig excelben beolvasva láthatom a fontosabb infókat
    - mi band 2 szimpla, dupla, tripla nyomásra mi történjen (bár ez nem megy egy ideje, mióta mb4 van)
    - Join-t akarom még megvenni, hogy a Chrome integrálás is menjen
    - Everwing (beépített Messenger játék) alatt full fekete scene a játék egy részére, ami nem hasznos, cserébe szétb*cca az AMOLED kijelzőt :D

    @(#7244) bacus: a whatsappos üzenetküldést hogy csináltad meg? (mármint, hogy hogy tudsz reagálni arra, amit írnak whatsappon?) viberrel próbáltam ilyet, de nem akart összejönni

    [ Szerkesztve ]

    "Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

Új hozzászólás Aktív témák