Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dzz

    aktív tag

    Valamit Lqrtam, de nem tudom mit :) Szóval vannak viszontagságok a Win-SOS telepítése körül :) Első a Win volt (a recovery volt az első, de akkor csak a partícionálást rendeztem el), mindent beállítottam, ment... Jött a SOS. Itt az extra partíciót megformáztam btrfs-el és beállítottam, hogy használja a Steam. Ez is ment, át Win-be, btrfs driver fel, látszik a meghajtó és használható. Vissza SOS-be és itt még az alap rendszert reszelgettem (brtfs tuning, jogosultságok, stb...). Tettem fel rEFInd-et, hogy csecse legyen, nem ám BIOS-t turkálva indítunk újra ;). Szóval ma játszottam a btrfs hangolásán tovább hol az egyik, hol a másik rendszeren. Egy újraindítás után nincs Win indítás (ikon az van, de sehová mutat). No nem gond, gondoltam leporolom a csekély Windows ismereteim és fuss repair. Hát eddig ő áll nyerésre, mert bár megvan a teljes tartalom, nem indul (ez talán nem nagy gond, újrahúzom és akkor most már csak a legutolsó lépéseket állítom be, tehát ez nem akkora gond. Viszont a SOS alatt telepített játékok (pl.: CS:GO ami natív ...tán... ha igaz...) kompatibilitási problémával nem indulnak. Win alatt csak egy játékot töltöttem le, a PUBG-t, mert az amúgy sem SOS kompatibilis, a többihez (elvben) a Win nem nyúlt. Mit állíthattam el, hogy a korábban működő játékok nem mennek?
    P41N: a btrfs hangolásról összeszedem amit felfedeztem (és meg is csináltam) és írom, amint rendben van a Win megint, mert előbb kellene legalább egy tesztet futtatnom!

    ERROR: '--failure' is not an option. Aborting... ---goo.gl/BFtD86

Új hozzászólás Aktív témák