- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- iPhone topik
- Bemutatkozott a Fairphone 6
- Magisk
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Apple iPhone 15 Pro Max - Attack on Titan
- India felől közelít egy 7550 mAh-s Redmi
- Google Pixel 9a - a lapos munka
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
-
Mobilarena
Star Trek Online -=MMORPG=-
Új hozzászólás Aktív témák
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
A JTVFX meganimálta az egész csatát az oda vezető eseményekkel együtt, itt nézd meg az utolsó pár videót: https://www.youtube.com/@JTVFX1
-
L3zl13
nagyúr
Már korábban is írtam, szerintem te vagy az egyetlen ember akinek rendszeresen úgy bugol be valami a játékban, hogy az előnyére válik.
Lecsekkoltam megint karakter váltással, de normálisan megmarad a cool down a napi bónuszon.Hacsak nem úgy jártál most mint én pár nappal ezelőtt. Vártam, hogy lejárjon a cd a napi progresszen és előző nap is ugyanazzal a karival futottam körbe a pályát, szóval azon is cd volt. Amint láttam, hogy a Fastest game on Ice küldi elérhető az npc-nél, gyorsan felvettem, körbementem és leadtam a küldit aztán, mint aki jól végezte dolgát logoltam volna ki. Szerecsére valamiért visszamentem az event oldalra és látom, hogy nincs cd a napi progresszen.
Rájöttem, hogy a CD a küldin kicsit előbb járt le mint a CD a napi progresszen és olyan jó időt futottam, hogy sikeresen beváltottam a küldit pár másodperccel az előtt, hogy a napi cd is lejárt volna. Így csak egy winter tokent kaptam a futásért meg egy kis xp-t, de nem számított a progresszbe szóval le kellett futnom a kört egy másik karival is, hogy meglegyen a napi progressz. -
Nagus
senior tag
Distruptorra milyen ingyenes konzolok vannak? Van annyi, mint antiprotonra? Jó lesz ez a gép, szeretni fogom.
Még fel kell húznom Mk XV-re mindent meg epicre. Gondolkodtam a disruptoron.
Tegnap törlődött minden traitem (repu, ship, ground, space...) egy winteres map látogatás után -
-
Efanatica
tag
azért mert álltalában beam-et könyebb összerakni és nem sok trait-em van ami cannonra való.
a másik dolog hogy nekem csak 1 karakterem van ami maxolt és dilit kap ha szintet lép de nem mindíg azon vagyok fent mert haladni kéne a többivel és és csinosítgatni a hajókat. nem vagyok az a nagy játékos csak elég rossz és unalmas így hogy nem lehet haladni. de minden game ilyen ami pay to win -
Efanatica
tag
De az admiralitás nem dilit ad. Hanem olyan cuccot higy ha kapsz akkor többet fog adni. A másik meg csak fleetbe valót ad ami csak a fejlesztésre való. Recruit alatt ha arra gondoksz hogy gammás, deltás vagy temporalos karaktert csinálni hát a 3 hol 2 kész van de a jem hadarhoz semmi kedvem mert elég gyengécske az andoriai hajóba még. Ő lenne a phaser dmg karim még hogy használják pilóta hajót de nem tudom azt hogy rakjam össze
-
Efanatica
tag
most nézem igazad van de még nem használom. El is felejtettem de még nincs meg egy darab jeges képesség se amivel még működhetne jobban. Csak a breen szett van fenn meg a fegyver szett a téli eventből. plusz egy jeges konzol még meg egy jeges space trait amit találtam de lehet az csak beam fegyverekre jó ami a Symbiotic Ice.
-
L3zl13
nagyúr
Nem tudom ez bug-e vagy így tervezték. Azokban az eventekben ahol patrol is választható, patrolból általában többet kell letolni, hogy kimaxold a napi pontszámot.
Szóval az normális, hogy a patrol 1 pontot ad az TFO pedig 2-t és az event bejelentésekor eleve úgy írták, hogy 14 pontot kell gyűjteni, nem úgy, hogy 14 napon keresztül kell csinálni. -
MichaelSD
őstag
Overload-Linked Phaser Quad Cannon igazából csak annak érdekes akinek nincsen "Go for the Kill" traitje. Mivel a GTK magában 100% uptime-ot ad a CRFnek, nincs sok értelme az Overload-os ágyut használni.
-
L3zl13
nagyúr
Nem arról van szó, hogy nehéz, hanem, aki új játékos az több évnyi lemaradásban van a régi játékosokhoz képest, amit talán soha nem tud behozni.
A casual játékhoz mindegy, de akit az érdekel hogy mennyit sebez a hajója a többiekhez képest és minmaxolgat az akár fel is adhatja. -
Efanatica
tag
30-35 körül vagyok még csak benne ... van egy pár ami nehézkes meg egy pár amire lusta is vagyok megcsinálni .... de még a fő karin se minden van megcsinálva nem tudom másnak hogy megy ez amugy ... pl a doff küldik ... de valahogy mostanában picit erősebbnek kezdem érezni a fő karim és a science karaktereim mint ami csak van úgy. pedig még azt az 1 eng-t meg kéne csináljam meg egy vicces breen-es karit ami cold dmg-el
-
Efanatica
tag
Én azt az endevor dolgot ilyen daly cuccnak érzem csak mert nagyon lassan lehet benne fejlődni meg a random pont osztogatás annyira nem túl jó. Amit tudok megcsinálom. Nincs egy konkrét karim erre a célra mert van amin másfajta sebzést használok. Mint pl a plasma vagy antiproton. Csak egy van ami a fő és mindent azon próbálok összerakni hogy erősebb legyen. Csak ugye nekem annyira nem megy jól a pénz keresés ebben a játékban sajnos.
-
Efanatica
tag
én elhiszem csak az a gond nem értem hogyan csinálják. mármint én csak azt ismerem ami az lenne hogy doffokra költöd a fleet creditet és azokat értékesíti az ember de nehezen adhat szerintem jót. Azt hiszem a flottás bázison lehet random ritkaságban venni őket. Csak nehéz azt a mennyiségű fleet kreditet előteremteni minden karin hogy abból legyenek meg a Space Traits-ek a főbb karaktereken. A hiányzó boff skillekről nem is beszélve. meg amit emlegettél valami suliban hajós dolgot de azt nem tudom hogyan kell meg kéne hozzá a hajó is szóval eléggé meg van kötve a keze az embernek hogy legyen benne pénze és abból legalább 1 karakterre meg tudja venni amit írnak ilyen alapvető traiteknek.
-
Efanatica
tag
A hajót tervezem is fejleszteni hiszen most az event ad majd rá lehetőséget. Viszont a Red allerten így is kiszedem a taktikai kockát cégre egy karakterrel. Jó lenne mindet valami hasonló szintre megcsinálni csak ahhoz jobb lenne ha látnád hogy vagyok összerakva. Most próbálgatok majd egy engi karit mert az még nem volt és azon gondolkozom hogy full breen mennyire lenne jó. Mivel van 3 t6om abból és egyet meg a főnix token el tudnék még kivenni és érdekes lenne jeges cuccokkal menni harcba. Csak így a téli event ők is kéne a fegyver szett lehet. Most nagyon érdekelne az milyen lenne összerakva mert elvileg van breen űr szett is küldiben. Groundon már így is full breen van rajta csak kéne néhány jeges kit module még neki ami jó is valamire.
-
Efanatica
tag
ja azt tudom hogy másra is lehet rakni
tudod csak próbálok valami jót összerakni arra ami tetszik és akarom is használni. csak ugye ez az építgetős része nem megy a gamnek meg sok minden ami traitek fent vannak a sto-leauge-en azok nagyon drágák. pedig azokkal lehet elvileg növelni még a dmg-et. persze van hajó trait is ami kéne de ugye zenes most nem igen lesz. megpróbálom kiszedni azt a nagy eventes jutalmat de ki tudja. ha meglenne azokat venném ki amik kellenek traitben. most t6-x-re fejlesztettem a hajómat és próbálom azokat berakni neki amik wiki szerint exotic dmg boff skillek.
Sajna van olyan cucc ami eventes volt és nincs meg abbol ímit írtál konzoloknak. Csak a Gammás space szettet nem akarom leszedni mert nehéz volt maxolni. így maradna neki a space trait a ship trait a skillek a konzolok és fegyverek amikből valami olyant kéne kihozni amivel lehetne advanceden legalább tfo-t nyomni.
mindenképpen ezt fogom használni sciene karival valami exoticos buildben. -
-
Efanatica
tag
nem igazán tudom ez a főnix olyan e mint volt. mármint arra emlékszek hogy volt egy doboz minden nap amiért el kellett menni meg dilitium shopba van benn doboz bár most nagyba elköltöttem mindet megint ... nem tudok annyit spórolgatni hogy 1 db hajót vegyek. egyszerűen túl drága minden. mert vagy zenes hajóra kell spórolni hosszú hónapokat avagy egy egész évet. vagy lobi kristály .utóbbit elengedtem a másikkal meg az a baj hogy nem minden karimon van dil amit válltani kéne .
a hajós dolgot mondjuk nem értem -
L3zl13
nagyúr
-
Nekem ez a Risa event annyira katyvasz, a mai napig nem futottam bele a dance partyba, amikor online voltam, a fly high-ot szoktam csinálni, de az az 50 token hát izé. Nem egy ház ára, amit ad, de legalább a kék hátas már megvan. Modulokat egyébként hol lehetne venni? Valahol lent a bolygón? (Nem mintha lenne rá keret, örülök, ha a hajó kijön a napiból, annyira elmaradtam.
)
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Csere-Beszámítás! Custom vizes számítógép játékra! I7 12700KF / RTX 3090 / 32GB DDR5 / 1TB SSD
- Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG OS HSM C ( Canon ) -Újszerű-
- Dell Latitude 7410 Strapabíró Ütésálló Profi Ultrabook Laptop 14" -80% i7-10610U 16/512 FHD IPS MATT
- Új MSI KATANA 15 Gamer Tervező Laptop 15,6" -35% i7-13620H 10Mag 16/1TB RTX 4060 8GB FHD 144Hz
- HP Omen - 27" IPS - UHD 4K - 144Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDR 400 - USB-C - KVM Switch
- AKCIÓ! AMD Ryzen 9 7950X 16 mag 32 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB DDR5 RTX 5060Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte Z370M i5 9400F 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700XT 8GB ZALMAN S2 TG Corsair S650W
- PlayStation Network Card (PSN) ajándékkártyák, egyenesen a Sony-tól!
- BESZÁMÍTÁS! MSI Z370 i5 9500 16GB DDR4 512GB SSD RX6600 8GB Cooler Master MB510L Chieftec 500W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged