Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Alex91 #37800 üzenetére

    Készíthetek arról is, bár sok kedvem nincsen hozzá. Éppen elég időmet elvette, míg ezeket lefotózgattam.

    Értelme pedig nem lenne. Egyrészt az egy dolog, hogy az ide feltöltött fotókat a saját monitorán ki milyen minőségben és milyennek látja.

    Másrészt Te nyilvánvalóan eltántoríthatatlan vagy a meggyőződésedben. Én pedig nem akarok bizonyítani semmit.
    Te kinek akarsz bizonyítani, és mit? Hogy szerinted én nem a neked tetsző beállításokkal használom a saját tévémet? Ugyan már!

    Én meglehetősen magabiztosan el tudom dönteni, hogy amit látok a tévén, az mennyire van "köszönőviszonyban" a valósággal. Az árnyék részletességet leszámítva nagyon.

    Azért ne tessék feledni, hogy színek vesznek körbe bennünket mindenütt!

    Az én beállításaimmal ezek a színek nagyon, nagyon nagy mértékben a valóságot idézik. Igen, még a bőr színe is.
    Ezer olyan tájat, tárgyat, reklámot, logót, ruhát, stb. látok, amelyet a valóságban is ismerek jól, vagy akár éppen itt van a szobámban a tévé mellett. Elég könnyű "összemérni" a hasonlóságot, vagy a különbözőséget.

    Szóval maradjunk annyiban, ha kérhetem, hogy nem kell engem, sem mást győzködni. Mindenki azt hisz, amit akar, mindenki úgy használja a tévéjét, ahogyan akarja. Én is így teszek.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák