Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomiLi

    addikt

    válasz davidsz #9627 üzenetére

    Akkor az lesz a problémám! Ma csinálta BCLK módosítás nélküli beállítással is..
    Gondolom, remélem későbbi bios-okkal kiküszöbölik a problémát. Nagyon szorgalmasan tudom mindenféle problémákkal bombázni az asus support-ot. Készségesek, mert válaszolnak is, és elvileg keresik a problémát (Asus sabertooth p67 + Asus GTX 580 DCII = nincs kép a pci-e16@16x slotban)

    Neked mennyi volt a max BCLK?

    (#9635) Qru: Köszi Uram! Én is ezt az elméletet vallom, mivel csak linx alatt érte el ezt a magas hőmérsékletet. Majd megnézem konkrétan mennyire melegszik játékok alatt.
    Gondolkoztam, hogy be kellene vizezni, de aztán rájöttem, hogy jövőre jön az Ivy, kisebb csíkszélességen, kisebb fogyasztás, hőtermelés. Persze ez azt is eredményezheti, hogy magasabb tuning potenciál, ergo ugyanott vagyok, hogy megint kóstolgatja a 90 fokot, csak nem 5GHz-nél, hanem (hasraütve) pl 5.5GHz-nél....

    (#9638) Erdei88: DE a 8x-osban rendesen működik! A 16x-osban is, csak nincs kép :DD Hallom, hogy bejelntkezik a windows, csak nem látom.... :U

    [ Szerkesztve ]

    Bogyorisz

Új hozzászólás Aktív témák