Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LÁZ

    addikt

    válasz Aliasalma #337 üzenetére

    ez a hólyagosodás/színeződés sztem csak szélsőséges probléma lehet, mert pl a zflip3am fóliája is csak évek után kezdett repedezni, a flip5 is megvan már egy jó ideje (vhol irtam feljebb, hogy mióta), de gyaníthatóan egy jó darabig nem lesz ilyen baja.

    a telefon eléggé rendben van, mondjuk én flip3ról jöttem, szóval tudtam hova jövök, nem úgy, mint pl a német aprókon a zsenik 98%-a, akik azért adják el, mert nyitogatni kell :DDD (egy ilyen 512esre csaptam le kb 220ért postával együtt ;] ).

    mindenképp pozitívum, hogy most már mindenféle mókolás nélkül lehet a [külső képernyőn kb mindent is futtatni] , ott persze van pár app ami nincs optimalizálva a kinti méretre, de ettől még pl az outlook email, és a ph app is bőven kezelhető ;)

    az ujjlenyomat olvasó sztem mind1, mert összecsukva pont jó helyen van, ha kint akarsz nyomkodni, bent meg mind1, mert ha kinyitod, felold egyből. :K

    üzemidő nekem megfelel, kevésbé intenzív nyomkodásnál kb 2 napot bír, ha folyamat nyomkodva van vmi miatt, akkor is 1napot bőven kibír, de nekem pl az egérpadom is wireless chargingos, szóval nem igazán van esélye lemerülni sem...

    a lényeg, hogy azt kaptam amit vártam, talán 1 'negatívumot' tudnék mondani, a gyári színek, jobban bírtam volna egy razr40 ultrás barack színt, így maradt a méregzöld, de ez legyen a legnagyobb bajunk :DDD

    insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO - ASUS Z790 PROART CREATOR+i714700k FOR SZÉL

Új hozzászólás Aktív témák