Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    Vettem egy ilyen telefont.

    Mint mondjak róla? A korábbi Huawei Mate 20 X 5G-hez képest nagyon más.
    2 (vagy 3) "phablet" után, amik méretben növekedtek (Lenovo K3 Note -> LG V20 -> Huawei Mate 20 X 5G) nem bánom, hogy elfér a zsebemben :) (anélkül, hogy "tálca van benne" érzést kelltene).

    Méretre kinyitva kb egy az egyben Xperia 1, a képarány is pont olyan nyúlánk.

    Becsukva egész "praktikus" a külső kijelző.

    Sose voltam samsung párti, de kb. mindenki kihullott a piacról az elmúlt 10 évben (vagy már csak "réteg" telefonokat gyárt).

    Egyedül a DEX-et hiányolom, mind az LG mind a Huawei esetén néha jól jött az a desktop mód. Itt megvan, hozzá minden, hogy működjön, csak a szoftver hiányzik (Flip 4 és korábbiakban nem volt DP kimenet Type-C-n, de Flip 5 esetén már az is benne van), hogy legyen felület (pusholni kéne a samsungot rakja be utólag).

    Egy dolog biztos... nem tudok "normális" telefont venni.. az utolsó párból mind fura valamiért :DDD
    K3 note-ot szét modoltam.. korábbi Xperiáimat Z1C és P szintén, mióta "megszűnt" a modolás értelmes lehetősége (bankok "harapnak" miatta) meg "furabogár" telefonokat veszek
    - V20 +kis kijelző a sarokban
    - Mate 20 X 5G... brutál méret (és kb. első 5G készülékek egyike)
    ez meg most hát nem félbehajlik?

    Tok beszerzése folyamatban, ritka mód csúszik a telefon (magárahagytam és nem lecsúszott az asztalról egy 10 perc alatt amíg egy helységgel arrébb voltam? ... arra mentem vissza mi zörgött, hát a telefon meg padlón volt, kijelzővel levelé, mivel szőnyegre esett semmi se látszik, de ilyesztő amikor egy 2 napos "drága" cucc "fejestugrik" az élet kegyetlenségeinek egyikébe)

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák