Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • indian85

    csendes tag

    válasz emre #7028 üzenetére

    Nem mentéssel van a probléma, mivel minden MOD-dal mindig új játékot kezdek, még az előző mentéseket is eltávolítom.
    Játék közben szokott kilépni, van, hogy csak néhány perc mulva, de volt hogy órákig nem volt baj.

    A LOG fájlban ilyen bejegyzéseket találtam:

    "Cannot find saved game pri_respawn_military43779 claimed bar_stalker_respawn_158368 cact 6931

    Cannot find saved game esc_lager4 is going to reach item"

    És hasonlókat. Figyelgettem a konzolt is játék közben, akkor is szokta irogatni, szóval nem mindig dob ki ilyenkor.
    Talán valami fájlok hiányoznak? A MOD-ot onnan szedtem, ahova linkeltél.

    Olyan előfordulhat, hogy talán valami előző MOD buherálta meg az alap S.T.A.L.K.E.R. fájlokat? (Hozzá tenném, az előző "gamedata" mappát teljesen letöröltem.)

    Ám valóban nagyon jó a MOD, még eygszer köszi. Sokkal nehezebb ezzel, főleg éjszaka, törött és ázott sisakkal mikor sokan keresnek és rejtőzködök, mint valami űzött vad. A kitörések is sokkal durvábbak, mint az O.L.-ben.

    A multihoz annyit fűznék hozzá, hogy sajna valóban csak lövöldözés. Jó lett volna, ha úgy csinálják meg, mint valami MMO-t. Benne lenne rendesen a játék összes helyszine, a játékosok frakciókhoz csatlakozhatnának és egymásnak lehetne adni feladatokat. Hmmm, milyen jó kis szivatások lehetnének ott. KB olyasmit csinálnék, mint némely GTA:SA serveren, gondolok itt a jobban kidolgozott "Cops and Robbers" szerverekre.

    Worst Nightmare a Z.O.G. mocsok ellen, Worst Nightmare, fegyverrel a kézben!

Új hozzászólás Aktív témák