Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • remington2

    senior tag

    válasz ZIL #5758 üzenetére

    Ne is mond . . . nemrég garbage-ben egy ilyen négykezű izé támadott meg, "muzsik, muzsiki, szudá", az éjszaka közepén, miközben sebesült voltam, és alig bírtam mozogni . . . ugráltam össze-vissza, lámpafénynél rémülten keresés + "melyik fegyver is van a slotban?" para közben végül 6 shotilőszer után megnyiffant . . . azt hittem, összecsinálom magam :DDD

    szerk: a Clear Sky kicsit elpuhított, pedig azt is masteren/veteranon játszottam. Szokatlan a SoC-ban, hogy Sido azonnal a mélyvízbe dob, és rögtön a katonai doksik után hajt, agropromba. Vannak mellékküldik, de annyira lazák, hogy a főszál küldetéséhez képest semmit nem jelentenek. CS-ben a Swamp kellemes homokozó, ahonnan akár pénzzel megrakodva jöhet ki az ember, itt meg azonnal egy katonai bázis közepére kell behatolni. És az egyik katona még ajánlja is, hogy éjjel menjek, mert akkor bent vannak az épületben. Na ja, ha nappal megyek, kint járőröznek + tornyok, ha éjjel, akkor meg az épületben korzóznak ;]

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Új hozzászólás Aktív témák