Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz AthlonXP #3404 üzenetére

    *** OL 2.0 ***

    Gauss szvsz bugos. fejre halálos, mellkasra meg beleereszthetsz hármat az illetőbe és meg se mozdul. CNPPben szoktam használni a nyílt területeken.

    az SVDm 2 másnéven a Dragunov (teljes neve Snayperskaya Vintovka Dragunova -- Dragunov mesterlövész puska). az m utótag talán az SVD-Mre, a lengyel modernizált változatra utalhat. a 2es fenetudja mire, valszeg a jogdíjak alól akartak kibújni a fejlesztők, lévén a Dragunov 40+ év fölötti kora ellenére a mai napig aktívan használatban van. és biztos, hogy ez a fegyver az, az 5.02kilós súly is stimmel;>

    az "utódja" -a more modern approach of a sniper rifle-, az SVU szintén létező fegyver (Snaiperskaya Vintovka Ukorochennaya -- rövidített mesterlövész puska). modernebb, városi harcra kitalált fegyver, középtávig párban az elődjével. érdekes módon létezik félautomata variációja is SVU-AS néven (ld Vintar automata tüzelés). itt az A az automata, az S a kétlábú álványnak felel meg (aminek a fenetudja mi a hivatalos neve:)). a valóságban mind a Dragunov, mind az SVU vas irányzékkal is rendelkezik, bár gyakorlatban tényleg a PSO-1 scope a legelterjedtebb kiegészítőjük. mindenesetre használható hozzájuk már optikai kiegészítő is.

    hm, messzire fekve is ennyire remeg?

    nekem a rekordom olyan 700-800 méter volt a játékban, Dragunovval CNNP insta4ben (itt még eléggé pontos volt a fegyver). nagyobb látható távolság a játékban emlékeim szerint nagyon nincs:) szóval szoktam én is messziről támadni;> bár olyankor alapvető probléma, hogy egyedül vagyok, és nincs mellettem célkijelelölő/szögszámoló, mint a valóságban;>

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák