Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz proci985 #3416 üzenetére

    ***OL 2.0***

    Lehet, h bugos a Gauss, mostanában én is ritkán használom.. Inkább az első 2-3 végigjátszásom során használtam, de mostanában is tartogatok egyet magamnál, hátha... :) Amúgy nagyon köszönjük a kimerítő "Military"-órát a fegyverekről... :))

    Mindenesetre akkor is zavar, hogy mostmár nem tudok úgy célozni, mint pl az 1.33-ban. Annyira mozog az a rohadt irányzék. De mostmár nem érdekel, akkor is végignyomom ezt a modot, ha kell odamegyek az ellenhez és a képébe nyomom a gránátvetőt, azt akkor már mindegy lesz, hogy mennyire mozog az irányzékom!! ;] ;] Majd megoldom én vhogy... :D Az a 7-800m az nagyon jó, én max 2-300, de inkább 1-200m-ről szoktam az ellent figyelni a távcsövemmel, mielőtt szétszedem... :)) .

    Na igen, a segéd ember a távcsöves kűldiknél, néha jó lenne, bár ritkán szoktam akkora távból célozni, hogy kelljen.
    Ha játszottál a COD 4-el, akkor abban van egy sniperes rész, amikor egy épületből kell kilőni egy ipsét a Pripjaty-i páján, na az nemsemmi! Egy csomószor megcsináltam azt a pályát, annyira szeretem. :DD

Új hozzászólás Aktív témák