- Milyen okostelefont vegyek?
- Kínosan környezettudatos a HMD
- Garmin topik
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Megjött a jubileumi Pixel széria
- Drága bluetooth tagek olcsóbb alternatívái (MiLi MiTag, LiTag, OTAG, stb.)
- Samsung Galaxy S25 Edge - a tegnap határán
-
Mobilarena
Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dhampir
félisten
Érdemes elolvasni EZT a cikket. A Windows 8-ban a DX11 teljesítmény a Call of Pripyat benchmark programjával lett tesztelve.
A S.T.A.L.K.E.R.: Call Of Pripyat benchmark programját vettem elő, hiszen főként a DX11 teljesítményre voltam kíváncsi, és ez a program a lehető legtökéletesebb erre véleményem szerint.
Az eredmények egészen meglepőek. A Consumer Preview-ban kicsit rosszabbul teljesített a rendszer a Windows 7-hez képest, a Release Preview már minimális javulást hozott, viszont itt egyértelműen mondhatni brutális és észrevehető teljesítménynövekedést tapasztaltam. Mondhatni engem már meg is győzött az új Windows.
Új hozzászólás Aktív témák
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- DELL Precision 7730 i5-8400H Quadro P3200 16GB 512GB FHD 17 1 év garancia
- Apple iPhone 13 / 128GB / Gyárifüggetlen / 12Hó Garancia / 89% akku
- HIBÁTLAN iPhone XS Max 64GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2898, 100% Akkumulátor
- Eladó karcmentes Huawei Nova 8i 6/128GB / 12 hó jótállással
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 256GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3056, 94% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest