- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Változó design, tekerhető lünetta: megjött a Galaxy Watch8 és a Classic
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- LG V50 ThinQ Dual Screen - az 5G ára
- One mobilszolgáltatások
- Xiaomi Smart Band 10 - a hetedik napon megpihen
- Yettel topik
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Írországban lezárult, az USA-ban csak most indul az Apple dráma
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
Új hozzászólás Aktív témák
-
philoxenia
MODERÁTOR
válasz
johnyblaze #944 üzenetére
Valamit nem értesz. A topik nem arról szól, hogy az iPhone milyen, vagy milyen nem. Az almát a körtével összehasonlítani amúgy is elég egyszer, hogy stílszerű legyek. Képzeld el ugyanezt fordítva. A modker tele van olyankor az almát fogyasztókkal, pedig nem több éves topikokról van szó. Itt ha rákeresek: [link]. Magáról a telefonról kell írni, mert a topik arról szól. Nem is volt még a kezedben ilyen készülék. Nemhogy használtad volna huzamosan. Ellenben szerezz be egyet, vagy kooperálj valakivel, akinek van ilyen és csinálj egy korrekt összehasonlító tesztet róluk, rendesen dokumentálva.
Ez így most olyan, mintha ide írogatnék, hogy miben jobb a P9-em, mint a topikban szereplő készülék..... -
philoxenia
MODERÁTOR
válasz
johnyblaze #941 üzenetére
Igen, ebben a formában, ahogy csináltad, az.
Légy szíves ne használd a félkövér betűtípust indokolatlanul! Ezt moderátorként figyelmeztetésre használtam az imént. -
icemad
nagyúr
válasz
johnyblaze #932 üzenetére
Én is használok iphone-t és ipad-et a mai napig, de rengeteg dolgot nem tudok megoldani. Pl. a telefon képének a tükrözése projectorra.Ezt jelenleg csak s6 edge-el tudom megcsinálni, iphonenal nem. De szerintem hagyjuk is abba itt a vitát, mert az iphone nem egy súlycsoport a Yotaphone-nal. Egy 100+ k-s telefont nem lehet összehasonlítani egy 40ezressel. Még akkor sem, ha a Yotaphone az én szememben sokkal előremutatóbb. (2 éves modellről beszélünk.) Az iphone egy teljesen más világ, és megvan a célközönsége, csakúgy mint a Yotaphone-nak. Egy okos magyar ember mondta egyszer: hála a jó Istennek, hogy nem vagyunk egyformák! És igaza volt. Neked az jön be, nekem meg meg más.
-
icemad
nagyúr
válasz
johnyblaze #927 üzenetére
Ja, hogy almás vagy. Akkor már értem, miért fújsz mindenkire. Appleék kb. 3 évvel vannak lemaradva mindenki mőgőtt.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
johnyblaze #921 üzenetére
Nem az ár miatt mondtam a videót, hanem az eink kijelző miatt. Hagyományos kijelzőn már én is olvastam könyvet, de meglehetősen kellemetlen élmény pár oldal után. Nem való az senkinek.
Az emberek 95%-a meg azért van meg ezen eink funkciók nélkül, mert nem is tud róla, hogy van ilyen alternatíva. Egyik ismerősöm sem látott még ilyen telót és én sem találkoztam ezt megelőzően ilyen dupla kijelzős dologgal.
Te nem látod a hasznát a 2. kijelzőnek, mi igen. Egy gyakorlati példa: gyönyörűen megy a google maps a hátlapi kijelzőn, többszörösére növelve ezzel a akkus üzemidőt navigálás közben.
De még mondhatom azt is, hogy szelfikamerának is működik a 2. kijelző, látod mit fényképezel. -
icemad
nagyúr
válasz
johnyblaze #924 üzenetére
Na így már jobban értem. De abban nem értek veled egyet, hogy ami kínai, az sz@r is. Az meg hogy elárasztják a piacot? Hát lelkük rajta, lehet, hogy kicsit lenyomják az árakat, azzal meg csak mi járunk jól. Nekem is volt rengeteg kínai telóm, de komolyabb gondom nem volt egyikkel sem. (Elephone p2000, Umi Zero, Zte Blade, Xiaomi Redmi 1S, Huawei P6, stb.) Ezekkel nem volt lassulás, meg összeomlás....
-
retfirg
tag
válasz
johnyblaze #914 üzenetére
Sok-sok 'nem okos dolgot' beszélsz, amit kizárólag feltételezésekre és nagyon kevéske fantáziádra alapozol. Nyugodjál meg szépen és keressél egy olyan helyet, ahol ez érdekel bárkit, vagy inkább kérdezzél, ha vmit nem értesz.
Egyébként, hogy zseniális okfejtésedre reagáljak: vannak ám emberek, akik nem 17 évesek, és így nem a zsebükben vagy a kezükben van egész nap a telefonjuk, hanem például az asztalon, vagy a kocsiban.
Tudod hányszor kell hozzáérned a Yotaphone-odhoz, hogy tudd mennyi az idő, milyen az időjárás, mennyi a dollár árfolyama, kaptál-e SMS-t, emailt, más értesítést?Segítek, a helyes válasz: nulla. Elég ránézned.
...és ellentétben a Samsung megoldásával, ez szó szerint nem fogyaszt semmit, tehát annál is nagyságrendekkel jobb és még szebb is, mivel teljes képernyőt kapsz, nem egy minimális kis kiírást, ami nem is konfigurálható.
Azt pedig, hogy melyik oldalával raksz el vagy veszel elő valamit, az kizárólag megszokás kérdése bajnok. Gondolkozzál többet, mielőtt meg akarod fejteni, amiről láthatóan fogalmad sincs
// A kínai mobilos problémádat meg esetleg egy olyan topicban bontsd ki, ahol legalább kínai telefonokról van szó ...
Egyébként a kínaiak bármit képesek legyártani, csak a megrendelőn múlik. Tudod, ott gyártják a csúcskészülékeket is, csak azok nem 40 ezerbe kerülnek. Tehát ezen okfejtésed is mondjuk úgy, hogy a sötétbe vezet. -
icemad
nagyúr
válasz
johnyblaze #922 üzenetére
Van humorod, ez jó tulajdonság.
De szerintem pont rossz fórumba írtál, mert ez a Yotaphone pont hogy innovációban gazdag. Ráadásul a teljesítménye is kiváló, az aksiidő is remek, és baromi olcsó. (Még akkor is, ha az eink kijelzőt nem számoljuk, mert a hardver maga ér ennyit. De a kolléga is írta, hogy ennyi pénzért még normális ekönyv olvasót sem veszel.) Szóval nem értem, hogy neked speciel mi nem tetszik benne. Mondj egy indokot.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
johnyblaze #918 üzenetére
Nem. A tesztben van egy videó, azt is megnézted?
Az e kijelzőn amúgy már kiolvastam két teljes könyvet, 900 oldal. Korábban akartam venni ebook olvasót, de azoknak az ára önmagában 40k és fölötte...
-
icemad
nagyúr
válasz
johnyblaze #917 üzenetére
ÁÁÁÁ.... Inkább hagyjuk. Te győztél.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
johnyblaze #914 üzenetére
Nope. Nem kevered valamivel ezt a telefont? Mert 42e forint körül kapni EU-s raktárból, nem 230e-ért. Az epapír meg mindig "működik", nem kell bekapcsolni a telót hozzá. Rajta meg az van, amit szeretnél. Nézd meg róla a tesztet, van benne videó is ennek a működéséről: https://mobilarena.hu/teszt/yotaphone_2_nagy_orosz_forradalom/bevezeto.html
-
icemad
nagyúr
válasz
johnyblaze #913 üzenetére
Biztos megfordult, de ők csinálták meg elsőnek.
A nagy gyártóknak persze hogy nem ez a prioritásuk, mert ez nem hoz gyorsan sok pénzt. Az apple ugye megoldotta a saját csatlakozókkal, a samsung meg a hajlított kijelzővel. De haszna egyiknek sincs.
A 3d touchot egyik sem fogja kopizni, mert minek? Felteszed a Nova launchert, az tudja ezt (IS!)230 ezer? Melyik oldalt nézed? 40-50 ezer mindenhol!
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
johnyblaze #909 üzenetére
Vissza kellene terelni ezt a beszélgetést a Yotaphone témába. Xiaomi meg a többi nem ide való.
Ez az dupla kijelzős design nem igazán másolata semminek de én csak örülnék, ha más gyártóknál is megjelenne.
-
fattyu
veterán
válasz
johnyblaze #909 üzenetére
tök igazad van
ez egy szar. meg az összes kínai is.köszi hogy benéztél.
-
icemad
nagyúr
válasz
johnyblaze #909 üzenetére
Melyik volt előbb? A Nokia! Nézd meg hol vannak. A kijelző témát még mindig nem érted.
Innovációban viszont most a kínai telók az elsők, és én ezt próbáltam elmagyarázni. kínaiak fejlesztenek most már hasznos funkciókat. Ezeket másolják a "nagyok" Pl. kijött a Xiaomi Mi Mix. Hirtelen mindegyik "nagy" gyártó kávamentes kijelzőre törekszik. Sajnos a Yotaphone féle eink megoldást nem veszik át, és nem értem miért? Én is megvettem ezt a trágya S6 edge-t... Mi a tököm jó az edge kijelzőben? Teljesen használhatatlan, de legalább normális kijelzővédőt meg tokot sem találsz rá... Tok nélkül meg megsem tudod fogni, ráadásul egy napot sem bír ki... -
icemad
nagyúr
válasz
johnyblaze #906 üzenetére
Azt ugye tudod, hogy ebben 2, azaz kettő darab kijelző van? Van egy normál, meg egy eink. Tudod mi a kettő között a különbség? Tudod melyik mire jó? Észre sem veszi az emberi szem a különbséget? WTF???? Fogj már meg egy ilyen telót könyörgöm, utána beszélgessünk.
Jó lenne már észrevenni, hogy a nagy gyártók copyzzák a kínai telefonokat, nem fordítva. -
icemad
nagyúr
válasz
johnyblaze #903 üzenetére
Jóbarát... Nem kicsit vagy eltévedve. Konkrétan a Yotaphone visz valmi újat a mobilos témába. De mondhatnám akár a Xiaomit is a Mi Mix-el. Majdnem kávamentes kijelző... Rémlik? A Huawei, amit mondtál, meg a 2. legnagyobb mobilkommunikációs cég, sok szart nem adnak ki a kezük közül. A Yotaphone meg amúgy sem kezdte olcsón. De mutass már egy szarszungot vagy ájfónt, vagy hátécét eink kijelzővel jóbarát. Kár hogy beböfögsz valamit vacsora után, és fogalmad sincs az egészről. Troll.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
johnyblaze #903 üzenetére
Cégnél a Lenovo telefonokat kell folyamat szerelni. Már két újabb szifonban kellett aksit cserélnünk. Idehaza már a 3. olyan Sony telefonnal találkoztam, aminek egy vagy több fehér folt volt a kijelzőjén, pedig csaknem új telók. Szóval maga a márka nem garancia semmire. A márkás telefonok is ugyanazokon a gyártósorokon készülnek, csak a nappali műszakban...
Most h. a Yota név jelent-e valamit oroszul vagy sem azt nem tudom, nem is igazán izgat. Kaptam egy telefont mindenféle előtelepített szemét nélkül, fasza oled kijelzővel és egy tényleg hasznos epapír 2. kijelzővel. Nem melegszik túl, nem merül le hamar, megérte.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
johnyblaze #901 üzenetére
Amúgy mivel érdemelte ki ez a telefon, hogy pont ennek a topicjában kellett kiborulnod?
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
johnyblaze #899 üzenetére
Rázzon.
Az enyémet nem adnám oda se egy aktuális Samu Galaxyért, se egy szifonért.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Mégsem búcsúznak a DDR4-es memóriák
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Assassin's Creed Odyssey
- LordAthis: Ismét egy "Idióta" A.I. Projekt, hogy meglovagolja a trendeket...
- Iszonyatos mennyiségű hulladékkal járhat a Windows 10 terméktámogatásának vége
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Építő/felújító topik
- Kerékpársportok
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Gyúrósok ide!
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy S25Ultra 12/512GB Titanium Black Gari 2028.02.03 Samsung webáruház
- Apple iPhone 12 Mini 64Gb, Szép Állapotban, Akku:91% 12 hónap Garancia, Fekete Színben
- Apple iPhone 13 Mini 128Gb, Újszerű Állapotban, Akku:100%, 12 hónap Garancia, Fehér Színben
- Apple iPhone 13 Pro 256Gb, Újszerű állapotban, Akku:90%, 12 hónap Garancia, Kék Színben
- Apple iPhone 15 128Gb, Akku:90%, 24 hónap Garancia, Fekete Színben, Kártyafüggetlen
- SzoftverPremium.hu
- Telefon felvásárlás! Samsung Galaxy A15, Samsung Galaxy A25, Samsung Galaxy A35, Samsung Galaxy A55
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- 129 - Lenovo Legion Pro 7 (16ARX8H) - AMD Ryzen 9 7945HX, RTX 4080
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest