Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gmark86

    tag

    válasz g2gti #153 üzenetére

    Szia! Egy resetet mindenképp próbálj meg: 15 mp-ig egyszerre tarts lenyomva mindkét füles gombját, addig, amíg nem villog piros-fehéren gyorsan, kétszer egymás után. Ez után helyezd vissza a tokba, majd vedd ki, rövidesen egymásra találnak. Remélem ezzel megoldódik.

    Én hosszas gondolkodás után ma leptem meg magamat egy ilyennel, itthon vásároltam, az idő faktor és a garancia miatt. Egy tízes volt, Mi True Wireless Earbuds Basic néven kaptam. A hangerő maxon szerintem jóval több, mint elég (iPhone 8-cal használom, ezt nem tudom befolyásolja-e). A korábbi hozzászólásokat olvasva kicsit tartottam a csalódástól. Ami egy kicsit körülményes, de meghekkelhető, lendületes marokba borogatással, az az egységek kivétele a tokból. Úgy vettem észre, hogy ha nem egyszerre veszed ki őket, akkor monóban tüntet, bár lehet, én voltam türelmetlen vele. Semmi "kapaszkodó" vagy támpont nincs a "golyókon", nyilván bébirépa ujjakkal sokkal könnyebb kibányászni. Eddig szimpatikus, a hangminőséggel elégedett vagyok.

    iPhone 11 128GB; Huawei Mediapad T1 8.0 Pro, Huawei Mediapad T3 10, Lenovo C340 IML; Lenovo M73 SFF; Mac Mini Late 2014

Új hozzászólás Aktív témák