Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz B. Tamas #4212 üzenetére

    Nem tudom, én mihez kezdenék egy Androidos telefonnal root nélkül. Szerintem hamar megtaposnám. A kikapcsolhatatlan hangjelzések szoktak a legjobban bosszantani, azok közül többet is csak root-tal lehet kussoltatni a legtöbb készüléken, gondolok itt pl. a kamera, akkuszint, töltés jelzés idiótaságokra. Vagy bizonyos appokban a reklámokra, amelyek többnyire szintén a hangártalom miatt kerülnek teljes tiltásra (bocs a többiektől, tisztít(att)sátok meg a piacot, nekem erre felhasználóként nincsen lehetőségem). Vagy az olyan (főleg gyártói, de azért a Google is kiveszi a részét, lásd Play, kérés nélkül akkor frissül, amikor akar és néha kiakad és meríti a telefont, ezért használaton kívül Disable van) appok tiltásának/eltávolításának hiánya, amelyek számomra nem csinálnak semmit, de ébren tartják a telefont, üzengetnek és hasonló. Vagy a töltésvezérlés módosíthatatlanságára, amely a legtöbb gyártó szerint úgy a legjobb, ha az kizárólag minél gyorsabb lehet és kizárólag 100%-ra történhet, holott ez teljesen hibás elképzelés (a lassú, alacsony áramerősségű - ezt pont lehetne éjszaka, ha root nélkül lenne erre lehetőség - és a nem 100%-ra töltés a legjobb az akkunak). De a legtöbb készülék fapad 3 db software-es gombja és annak kizárólag egy funkcióra használhatósága (nincs hosszannyom/duplánnyom funkció) is hamar ki tud akasztani, ezen szintén csak root-tal lehet a legtöbb készüléken javítani.

    [ Szerkesztve ]

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák