Hirdetés
- Nothing Phone 2a - semmi nem drága
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- Samsung Galaxy Z Fold5 - toldozás-foldozás
- Honor 400 - és mégis mozog a kép
- Milyen okostelefont vegyek?
- Honor 400 Pro - gép a képben
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
Új hozzászólás Aktív témák
-
Joci??
senior tag
Sziasztok! Tervezek venni egy withings scanwatch orat, viszont a szij amit adnak melle az nem igazan tetszik, hol erdemes masik szij utan kutatni, ha googleba irom be nem dob be kifejezetten ehhez a tipushoz. Koszonom
-
Bambuszpro
tag
válasz
Banderasz74 #97 üzenetére
Valahogy sejtettem, hogy csak nem lehetek annyira béna, hogy ne találjam ha lenne ilyen.
Mindegy ha majd lesz időm akkor megpróbálok kitalálni rá valami okosságot mert eléggé zavar. Ha jutottam valamire úgy is megírom itt.
-
Banderasz74
tag
Szia. Az értesítést tudod csak kikapcsolni rajta. Az hogy közben ne értesítsen nem tudod kikapcsolni. 😔
-
Bambuszpro
tag
Sziasztok. Lassan egy hete használok egy HR steelt. Mivel topicot nem találtam hozzá és a kérdés mást is érinthet így megkérdezem itt. Van valami mód arra, hogy az értesítéseket ne vigye át amikor éppen használom a telefont? Elég idegesítő , hogy éppen írok valakinek és az órán jön az értesítés róla.
-
Banderasz74
tag
Sziasztok. Tegnaptól boldog tulajdonosa lettem egy ilyen fekete szépségnek.
Azt szeretném kérdezni mit kell még állítanom az óra alkalmazásában vagy a telefonon? Nincs a telefon közelében az óra akkor egy idő után a telefon kilövi az alkalmazást.Telefonon minden be van állítva hogy ne zárja be. Így arra gondolok az alkalmazásban kell valamit állítanom hogy automatikusan újra csatlakozon. Sajnos elég gyenge az Angolom. 😔Segítségeteket előre is megköszönöm. 👍🙂
-
Banderasz74
tag
válasz
vihartigris #93 üzenetére
Persze,tudom. Azt hittem ez az óra is tud hasonlót. 🙂 Viszont semmi gond. 👍Nézegetem még aztán valószínűleg veszek is egyet. Elég bőven a tudása. 👍
-
vihartigris
őstag
válasz
Banderasz74 #91 üzenetére
A galaxy sem mér vérnyomást, hanem valamilyen algoritmus alapján kalkulál.
-
válasz
Banderasz74 #91 üzenetére
Nem mér vérnyomást!
-
Banderasz74
tag
Sziasztok. 🙂
Vérnyomást is mér mint a galaxy watsh? Ma kaptam erre az órára 98000ft ajánlatot. Már látom vihartigris olcsóbban tud. 👍🙂 -
vihartigris
őstag
-
copporn
csendes tag
sziasztok,
régóta szemezek az órával, de még nem vitt rá a lélek, hogy kiadjak ennyi pénzt.
hülye kérdések rovat következik:
Official siteról érdemes rendelni vagy inkább hazai viszonteladó?
frissites óta javult esetleg az alvás mérés?
a withings app mennyire mukodik jol androidon?elore is koszi:
cp -
net91
senior tag
Sziasztok,
Ha SMS-t kapok, rezeg egyet a karóra, egy pillanatra feltűnik a kijelzőn az SMS és azonnal eltűnik.
Nem fut végig az SMS szövege úgy mint régen.
Nemrég volt egy frissítés. Most a frissítés okozza ezt, ez egy bug vagy én állítottam el valamit? -
kukacfej
tag
Ebben teljesen igazad van, de arra nincs magyarázat hogy amikor befejeztem akkor sem változott semmi és 15 perc alaphangon eltelt hogy egyáltalán csak befekudtem volna az ágyba. Igaz ez eddig csak 1x volt.
De a tényleges ébredés után kb. 1-1,5 órával később kelek az óra szerint 10/7x. Azt jelzi hogy felébredtem, de utána szerinte visszaaludtam.
Arra sem jöttem rá hogy az emeleteket néha miért nem számolja. -
Plebi
senior tag
Ez az óra nekem nagyon tetszene, ha tennének bele GPS-t. Más nem is kellene pluszba, meg maximum lehetne egy kicsit robusztusabb a számlap és a mutatók. Nekem kicsit minimalista a design, de a kinézet mindig szubjektív.
Nagyon jó, hogy klinikailag visszamért, 5 ATM nyomásig vízálló, és zafír az üveg, hosszú az üzemidő, korrekt a szoftver.
-
mclane_
aktív tag
Kibicként szólok hozzá, mert még nincs scanwatchom, elnézést érte. Jelenleg feleségem levetett Amazfit Pace-ét használom(leginkább ébresztésre), ezen tökéletesen jól látszik a HR-en, hogy mikor alszom, alacsony stabil pulzusszámot mér, és tisztán látszik amikor felébredek, kb +10el nő a pulzus. Tévézés közben nyugalmi állapotban sem közelíti meg az alvásit.
Redditen és külföldi fórumon is írták, hogy lehet nincs elég adatuk és emiatt az analizáló szoftver sem pontos. Háááát, elég sokan használnak withings órákat, nem tudom ez mennyire fedi a valóságot. -
nord_
veterán
Tévézés közben minden olyan eszköz, ami csuklóra van erősítve, simán benézi az ilyen és ehhez hasonló helyzeteket. Mivel csak a profi műszerek figyelik a szemmozgást, ez sajnos teljesen helyénvaló - tehát nem ebben az órában van a hiba.
Gondolj csak bele: az óra azt érzékeli, hogy teljes nyugalomban vagy, meg se mozdulsz, a kézfejed szinte vízszintesen van, ráadásul a pulzusod is csökkent valamelyest... Inkább azon kéne csodálkozni, hogy ha nem alvásnak nézné ezeket a jeleket. -
kukacfej
tag
Szia,
Sajnos én megtudom erősíteni hogy pontatlan az óra. Alvasfigyeles az vicc. Még javában filmet nézek de az óra szerint már alszom és rendszeresen ebredes után szerinte visszaalszom.
Nálam az emeleteket is hol számolja, hol nem.
Biciklizés nálam is volt, pedig gép előtt ülök.
Nagy csalódás nekem, valószínűleg még is valók tőle. -
nord_
veterán
Hölgyek, Urak,
azt lehet tudni, hogy a kis digitális kijelzőn milyen adatok jelennek meg? Mert se a gyártói oldal, se ez a "teszt" nem írja le... Pl. konkrétan érdekelne, hogy a dátum megjeleníthető-e állandóra.
Köszi! -
viw
aktív tag
Szia, ilyen tévesztéseket csak elvétve tapasztaltam.
Autó ezetés közben ha úgy rázkódik a kezemen, vagy ha kesztyű tartóban van, alvásnak vesz. De ez csak párszor fordult elő a Stellel HR-el is. Ilyenkor egyszerűen kitörlöm az alkalmazásból a hibás rögzítését.
Az elektromos rollerezést biciklizésbek érzékeli - ez mondjuk érthető.Alvásfigyeles szerintem nagyon pontos. Ébrenlét, felkelést, visszafekszel, stb.
Pulzus mérésben, vérnyomásmérővel és más karórrakkal hasonlítva nem tapasztaltam nagy eltérést. Viszont, szerintem itt a mérvadó az EU-s és a USA certifkaciók. Ennek van, többinek nem nagyon.
Sportolni én futni meg teremben használom. GPS nélkül is egész jó, azzal viszont néha ugrál a térképen jelzett pozíció. De ez telefon, műhold meg inkább health mate szoftver kérdése.
Az utóbbiban tudod állítani a sportot, így kalkulálja az algoritmus a gyorsulás érzékelő, stb. alapjan az intenzitást, lépést stb.Véleményem szerint itt a filozófia inkább az h sportolás közben magára a sportra figyelj és majd utólag kedvedre nézegetheted a mért értékeket a telón.
Mutató "világít". Pont úgy látni mint nagyapám óráját anno. Ebben nincs semmi új, csak a festék anyaga változik. Elég ahhoz h éjszaka lassam mikor álmosan ránézek.
De ugye a kijelzőt bármikor fel lehet éleszteni ha mégsem elég fényes. -
viw
aktív tag
válasz
szamatszimat #68 üzenetére
Szia. Igen, 100-as pulzus felett nem mér.
-
mclane_
aktív tag
Szia,
Gondolkodom egy scanwatchon, de nagyon eltérő véleményeket olvasok redditen és a withings fórumain is, elég nehéz dönteni. Sokat szidják az alvasfigyelest, HR mérést , számítógép előtti ülést és gépelést biciklizesnek rögzít, meg úgy általában a supportot. Nem tudom mennyire kiforrott a dolog. Én elsősorban alvás monitorozására és edzés követésére használnám ami futás, nagyobbrészt teniszt takar. Ez utóbbit úgy tudom tudja, de sehol nem láttam adatot, vagy kepet arra, hogy mit figyel, hogy rögzít. Éjszaka mennyire olvasható le az idő? Mennyire világítanak a mutatók? Úgy tudom az óra rovatkak nem világítanak. Megköszönném,ha további tapasztalatokat is megosztanál velem. Előre is köszönöm.
Gábor -
szamatszimat
friss újonc
Sziasztok! Van bárkinek azzal kapcsolatban tapasztalata, hogy magas pulzus mellett, de nyugodt állapotban mér-e az óra? Gondolok itt arra, hogy edzés, testmozgás, izgalom, stb után amikor még nem csökken le a pulzusod mondjuk 100 alá, de már ülsz, állsz, nem mozogsz. Nekem a move ecg-val az volt a tapasztalatom, hogy amikor tényleg kellett volna, 101 fölötti pulzusnál valótlan görbéket rajzolt, kiírta, hogy nem mérhető, vagy azt, hogy csökkentse pulzusát a méréshez. Érdekelne, hogy vajon a scanwatch is csak bizonyos tartományig tud ekg-t mérni? Ha igen, tudtok más, erre a célra megfelelő típust ajánlani az apple watchon kívül?
-
viw
aktív tag
Október óta használom a fekete verziót, ami a Steel HR-t váltotta. Mindkettő nagyon jó óra.
A cikk írás óta, a decemberi frissítéssel új funkciók is jöttek.Breathing disturbances graph
Screen display ON during workouts
Automatic SpO2 measurement during sleep
Resting HR algorithm improvement
Notification fix for both iOS and androidhttps://support.withings.com/hc/en-us/articles/360010670098-What-s-new-with-my-ScanWatch-
(Bocsánat, valamiért nem jó a link beszúrás)
[Changelog]
-
válasz
vihartigris #65 üzenetére
Az aqua 1e fttal adja olcsóbban a 42mmest, szóval igazából egy árban vannak. 108e Ft alatt ezt jó darabig még nem fogod megkapni. A withings HR sport 1 évig tartotta az ajánlott fogyasztói árát. Szóval vagy ennyiért megveszed és lenyeled, hogy ennyi, vagy majd jövő év második fele.
-
válasz
vihartigris #62 üzenetére
Edigital azért eldob egy 20ast a 42mm árából. Az nem olyan rossz! De majd jövőre BF
-
vihartigris
őstag
Sehol egy jó akció.
-
verser233
senior tag
Sziasztok!
Valaki leírná, hogyan működik a hívás fogadás? Jelzi, hogy ki hív? Vagy hogy van ez egy ilyen órán? Értesítéseket láttam, de a bejövő hívásokkal kapcsolatban semmi információt nem találtam.
-
net91
senior tag
Köszönöm a választ.
Tegnap óta használom az órát, ismerkedem vele. A Healt Mate-nál azt tapasztalom, hogy ha a helymeghatározás nincs bekapcsolva, akkor nincs szinkronizáció az óra és az app között.Miért???
Helymeghatározás kikapcsolása esetén sem a pulzust, sem az alvási értékeket nem szinkronizálja.
Mi köze a pulzusnak a helymeghatározáshoz.
Ez azért is kellemetlen, mert a helymeghatározást én általában kikapcsolom. Tényleg folyamatosan bekapcsolva kell lenni a helymeghatározásnak?? -
net91
senior tag
SMS, üzenet menüpontot nem találok a menüben.
Ezek szerint miután az SMS-t, hívást megjeleníti a kijelzőn utána azonnal törli azokat? -
pacorro
aktív tag
Már tavasz végén, nyár elején kijött volna az óra, csak a vírushelyzet miatt csúszott 3-4 hónapot, azóta vártam rá.
Jó cucc, nem bántam meg.
Nem kütyüt akartam venni, arra ott a telefon, hanem főleg egészségügyi segédeszközt, annak meg bevált. A Withingsnek egyébként vannak még érdekes cuccai, érdemes körülnézni náluk.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- TCL LCD és LED TV-k
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- PlayStation 5
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Gyúrósok ide!
- Gitáros topic
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- További aktív témák...
- Apple Watch Series 4 44mm Aluminium Case
- Samsung Galaxy Watch Ultra LTE 47mm, Újszerű, 1 Év Garanciával
- Apple Watch SE 2022 44mm 2Gen./Karcmentes/2026.04.21.Apple Gar./Akku 100%/p4267
- ÚJ bontatlan S9 45mm Silver Stainless steel Cellular milanese fémszíj 199.900 azonnal átvehető Deák
- APPLE WATCH 9 45MM KARCMENTES, GARANCIÁVAL, ÜZLETBŐL
- Samsung Galaxy S24 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! MacBook AIR 13" 2018 - i5-8210Y I 16GB I 512SSD I OS X Sonoma I Cam I Gari!
- Samsung 840 SSD 120GB újszerű, 100/100
- AKCIÓ! ASUS MAXIMUS VIII HERO Z170 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- LG 32GP850-B - 32" NANO IPS / 2560x1440 / 180Hz 1ms / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync / HDR 400
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest