Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Enci1983

    senior tag

    Alapvetően jó készülékeik vannak, viszont túl drágák, kevés a választék és a marketing csapnivaló. Egyszerű a recept pedig, az elején szépen le is fedték a piacot. Aztán egyre kevesebb lett a mobilok száma, az áraik az egekbe szöktek. Bővíteni kellene a palettát, ráfeküdni a promóra és az árakat barátibbá tenni. Nem értem mire számítottak? Az Xperia 1 hónapokat késett, a 10 és a 10 Plus extrém árban mozog, az L3 pedig, nos arról nem is tudom hogy forgalmazzák vagy sem itthon. Ezzel a 4 modellel nem fogják megváltani a világot. Tavalyi választék sem óriási, összesen 8 mobil, ebből 4 ami az alsó illetve közép szegmensben van, persze túlárazva.

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

  • Enci1983

    senior tag

    válasz GeryFlash #41 üzenetére

    Én mint legnagyobb? Szerintem keversz mrlujoak taggal, legalábbis ha jól emlékszem ez a nickje. Nem értem amúgy sem hogy miért kell ilyen jelzőket egy személyre rásütni? Sokszor, mondjuk úgy, hoztam fel példát a cég mellett. Ettől még nem pártolom és nem is rajongok értük, pláne nem értek velük egyet. Elmúlt években talán egy vagy két készülékem volt Xperia, tehát ez egy hatalmas tévedés hogy megrögzött fanatikus lennék. Sőt, volt olyan is hogy csak azért is melléjük álltam, kíváncsi voltam mit reagálnak a márkát csípőből utálók.

    [ Szerkesztve ]

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

Új hozzászólás Aktív témák