Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz zozzo72 #40 üzenetére

    Persze, de (szerintem) soha nem tagadtam ha valamit elb*sztak :D Soha nem volt kérdés számomra hogy nevetséges amit kamera API szinten leművelnek, illetve hogy ha már adott egy zseniálisan akku optimalizáló rendszerük akkor miért kell kis akukkal a konkurencia szintjére lőni az üzemdiőt. Vagy a rohadt vibra motor ami miatt az Xz2 10mm fölé vastagdoott, de még az Xz3 is duci maradt. Vagy a jack elvétel. Vagy ze a rohadt 4K erőltetés amire semmi szükségünk nincs, de ha minden igaz a kvöetkező flagship 5k lesz :DDD
    Minden Sony telefonban volt valami idegesítő, viszont számomra a kitérők ellenére (Sony Live with walkman -> LG G2 Mini , Sony Z3--> Moto Z Play , iPhone Z3 -> iPhone 6S) mindig visszahúzott valamiért a szívem, és ez pedig az a fajta megbízhatóság amit más gyártóknál nem kaptam meg (jó, az iPhonenál nem ez volt a baj hanem hogy az iOS az Android után egy játéktelefonnak tűnik a korlátozások miatt).
    A msotani Xz Premium telefonom a valah volt legjobb telefonom, és adná a dolgo magát hogy Xperia 1-re ávltsam majd le, de az hogy 167 mm hosszú, úgy hogy a 156 mm-es Xz Premiummal is szenvedek már sok farmerral... Nem tudom miért kell ennyire f*sznak lenni a Sonynál, vagy a 21:9 lehetett volna inkább 18,5:9 vagy a 6,5" mondjuk 6" :U
    Sony tipikusan az aki a konkurenciáktól feature-ben mindig kicsit lemaradva jön viszont azt amit tud azt évekig ugyanolyan színvonalon tudja. Persze itt is volt egy két szabályt erősítő kivétel (Sony Sp például).
    Őszintén szólva volt tapasztatom rövid ideig a két nagy készülékeivel (Huawei P9 és Samu S8), midnkettővel 1-1,5 másfél év használat után jutottam hozzá, és mindkettő kifejeztten rossz élmény volt Sony vagy iPhone után használni. Crahsek, döccenések, újraindulás is volt.

    Egyébként én még mérsekelten voltam Sony párti, a #29-es kommentelő az MA legnagyobbja talán, csodálkozom is a kommentjén ;]

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák