Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xedamen

    senior tag

    válasz sanyi0627 #5168 üzenetére

    Nos, őszintén:
    Pro:
    - Rezgő motor ezerszer jobb. 90%-ban le van némítva a telefonom. Mátét sosem éreztem meg ha rezgett, ezt azonnal.
    - Hangszórók szebben szólnak, hangosabbak (és ugye itt nem a töltő lyukból jön a hang)
    - Kijelző nagyobb, szebb, az egész telefonra valahogy jobb ránézni
    - Kamera élethűbb képeket készít, bár én elégedett voltam Mátéval is. Viszont ha 10-es skálán kell pontozni, akkor ennek a szelfi kamerája 9, Máténak csak 4-es ehhez képest. Ég és föld!! Mátéval egyetlen rendes képet sem tudtam csinalni, bemozdult az előlapi, élettelen volt stb.
    - UI átgondoltabb, egy kézzel kényelmesebb sokkal
    - Végre tudok videót felvenni, mert van mögötte minőség is
    - Az egész telefon prémiumabb hatást kelt
    - Toll és kézírás felismerés bámulatos
    - Edge kijelző itt nem csak parasztvakítás, nagyon hasznos funkciók vannak.

    Kontra:
    - Máténak szerintem leheletnyit jobb volt az aksija (mostmár egy hete megvan, átlag használat dual SIM-mel). Máté 7-8 óra között hozott nekem kijelzőben, ez kb 6-6.5. Bár volt, hogy Mátéka is 29 óra készenléttel és 4.5 óra kijelzővel 17-on volt. Úgyhogy ez majd hosszútávon fog kiderülni, de első érzésre Máté erősebb volt. Bár ott tuti csal az algoritmus, mert volt, hogy 50 perc kijelző idővel 98%-on volt, aztán meg elkezdett merülni. Itt meg másik véglet van, leveszem töltőről, hozzá sem nyúlok 3 percig és 99% 😅 de itt nem zuhan be hirtelen, szépen merül (?):D
    - Note sokkal nagyobb, kényelmetlenebb. Cipőt kötni nehéz benne ha zsebben van:) Máté jobban simult a kézbe, biztosabb volt a fogása
    - Gyűlölöm (komolyan), hogy nincs arcazonosításra értesítés olvasás zárképernyőn. Érdekes P30 is tudja, pedig ott sem secure 3D kamera van pl... Mikor ránézel és kibontja az értesítést. Itt csak írja, hogy "messenger" és fel kell oldani, hogy lásd ki írt. Remélem ezt beleteszik majd...
    - Zavar az értesítési LED hiánya, 3rd party appok meg leesznek 4-6%-ot pár óra alatt az akksiból.
    - Nem lehet Máténak becézni, ki kell találnom neki valami nevet:DD

    Mindent összevetve én nem bántam meg a cserét, szokni kell még, ezek az 1 hét utáni tapasztalatok, biztos ahogy szokom majd, más lesz a véleményem bizonyos dolgokról. Mate 20 Pro volt életem első telefonja, ami megérte nálam az 1 éves kort és ez nagy szó.

Új hozzászólás Aktív témák